Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[s2] [Podkladanie War'a] Vision / Lecimy na Cl slash Targeting
#11
@Cherry011

Potem zostały przerobione pod właściwy format a temat ponownie został zlany - uwaga nie na miejscu.
#12
Ja bede obstawał za tym zeby bylo robta co chceta poza paroma wyjątkami typu teklama, blokowanie pojedynczych respow czy questow.
Pozdrawiam wujka Arege
Ps. Slyszalem ze Arega lubi jak sie mu kazdy post minusuje Szczęśliwy
#13
@Invisibility

No i wszystko w temacie, jeśli takie ma być założenie Fun'a to za pierdoły banować się nie powinno.
#14
(18-01-2017, 21:19)Arega Podbija DBP napisał(a): @Cherry011

Potem zostały przerobione pod właściwy format a temat ponownie został zlany - uwaga nie na miejscu.

Zostala tylko zmieniona koncowka , przez co screeny nadal wygladaja jak w JPG czyli mogly byc edytowane.

Co do twych kolegow z Ts'a to mam ich gleboko w powazaniu bo oni sie zachowuja gorzej niz Brazole i jakos opinia ludzi ich pokroju mnie nie rusza szczegolnie ze to ludzie ktorzy graja tylko dla topki, ja tu gram dla przyjemnosci i jakos nie rusza mnie kto jest kozakiem/kto zerem itd. bo akurat kazdy jest inny )
Co do pisania ze to noob konto - wybacz widocznie sie pomylilem ale Visiony sa znane z spamu na forum cos jak kiedys Nino z tad to zalozenie.

@Denzel
Invi akurat tu ma malo do powiedzenia , moze jedynie wypowiedziec swoje zdanie. Decyzja nalezy do Vultura (Oraz Jesli nie bedzie za to kary to trzeba zmienic regulamin i podopisywac "nie dotyczy s2")
[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcQpZQFTvGKx6kK-x3NMwgQ...hSP05AO8ug]
#15
Invi nie ma bana wiec zamykaj posta a nie spama Learza robi Szczęśliwy

#16
(18-01-2017, 21:29)denzel0058 napisał(a): Invi nie ma bana wiec zamykaj posta a nie spama Learza robi Szczęśliwy

Co invi moze zrobic? gowno niema wladzy na sv2 tyle w temacie jak vultur powie ze niema bana to zamknie.
#17
@Cherry011
To nie znaczy że nie ma władzy na forum Duży uśmiech
@Learza
Cieszę się że masz moich kolegów głęboko w poważaniu - mamy przynajmniej punkt zaczepienia, bo dla mnie Twoje miauczenie znaczy dokładnie tyle samo. Invi temat chyba wyjaśnił, amen.
[-] Polubienia: 2 Użytkowniów Lubi post Arega Podbija DBP:
  • Etrun, Orgazm Mariji
#18
A to nadal czekam zeby mi usunął bany z poprzedniej edycji , a nic nie robi . Wbije na serwa pewnie po miesiacu dopiero i ten temat zniknie . Spróbujcie bana ogarnac ja mam wyjebane Duży uśmiech

#19
O co chodzi ???
[Obrazek: 48394_31_07_10_8_40_55.png]
#20
ban jak najbardziej sie nalezy a co do wymowek, ze "na s2 to jest ogolna wyjebka" to robcie se co chcecie dopoki komus to nie przeszkadza.
[-] Polubienia: 1 Użyktownik Lubi post Cive:
  • MarioXx


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości
Menu