Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fun Restart
#21
(12-01-2017, 16:11)Cherry011 napisał(a): Vultur usuniesz tera medium i easy questy z sms shopu? Szczęśliwy bo wbije taki gikiliki i se kupi i mysli ze jest fajny bo bedzie noobow zabijal Szczęśliwy a tak na serio to te questy w sms shopie psuja gre wypowie sie ktos ogarniety w tych tematach typu learza lub cive? a nie jakies "zjeby" typu wata Szczęśliwy

Co do questow w SMS shopie....
Teoretycznie dobrze by bylo gdyby jednie byly Easy questy do kupienia(one i tak bardziej polegaja na bieganiu i zbieraniu "gowno itemkow") a jesli Medy badz Hardy(chodz Hardy to kpina jak by weszly) to dopiero po miesiacu gry (Wiadomo z czegos na Dedyka zarobic trzeba wiec to na bank nie zniknie calkowicie z shopa) poniewaz psuje to rozgrywke na poczatkowych fazach gry, cos jak Item Boxy na s1 na start.
[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcQpZQFTvGKx6kK-x3NMwgQ...hSP05AO8ug]
[-] Polubienia: 1 Użyktownik Lubi post Learza:
  • Leet
Odpowiedz
#22
(12-01-2017, 16:15)Learza napisał(a):
(12-01-2017, 16:11)Cherry011 napisał(a): Vultur usuniesz tera medium i easy questy z sms shopu? Szczęśliwy bo wbije taki gikiliki i se kupi i mysli ze jest fajny bo bedzie noobow zabijal Szczęśliwy a tak na serio to te questy w sms shopie psuja gre wypowie sie ktos ogarniety w tych tematach typu learza lub cive? a nie jakies "zjeby" typu wata Szczęśliwy

Co do questow w SMS shopie....
Teoretycznie dobrze by bylo gdyby jednie byly Easy questy do kupienia(one i tak bardziej polegaja na bieganiu i zbieraniu "gowno itemkow") a jesli Medy badz Hardy(chodz Hardy to kpina jak by weszly) to dopiero po miesiacu gry (Wiadomo z czegos na Dedyka zarobic trzeba wiec to na bank nie zniknie calkowicie z shopa) poniewaz psuje to rozgrywke na poczatkowych fazach gry, cos jak Item Boxy na s1 na start.

Bardzo dobrze powiedziane, Ale co do hardow to w ogole nie powiny byc mozliwe do kupienia w sms. Medy mogly by wejsc dopiero po xx dniach od startu jakby ktos se robil nowego chara czy cos. A i jakies promocje zrobic na itemki moze nieco male zeby nie wydawac miliony na tego otsa nie kazdy jest bogaty Duży uśmiech
Odpowiedz
#23
wazne zeby vultur byl
[-] Polubienia: 1 Użyktownik Lubi post Watagataitsuberry:
  • Learza
Odpowiedz
#24
Gram od niedawna ale swoją przygodne zaczełam na Funie i tak się zastanawiam, czemu nie bylo zapowiedzianego restartu, to troche dziwne i może mało odpowiedzialne. Powinna być jakaś zapowiedz że server fun zostanie zrestartowany, a nawet zrobic jakies vote. Szkoda że adminstracja nie bierze tego pod uwage. Dziękuje Oczko
[-] Polubienia: 3 Użytkowniów Lubi post Hermiona:
  • ell, Learza, Wodzunio
Odpowiedz
#25
(12-01-2017, 17:05)Hermiona napisał(a): Gram od niedawna ale swoją przygodne zaczełam na Funie i tak się zastanawiam, czemu nie bylo zapowiedzianego restartu, to troche dziwne i może mało odpowiedzialne. Powinna być jakaś zapowiedz że server fun zostanie zrestartowany, a nawet zrobic jakies vote. Szkoda że adminstracja nie bierze tego pod uwage. Dziękuje Oczko

Poniewaz Server Fun to typowa gra dla zabawy, zdobycie tam itemow to chwila (najwiecej schodzi na questy) mowie o osobach ktore nie kupuja z sms shopa.
Fun jest dosc czesto zapominany jesli chodzi o Up'ki wiec to bardziej server typu Orshabunda co oznacza .... masz tam rozrywke jak chcesz ale nie przywiazuj sie do serva.
[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcQpZQFTvGKx6kK-x3NMwgQ...hSP05AO8ug]
Odpowiedz
#26
Ehh

Start 13 pt ?  Duży uśmiech

Już widzę to co będzie się działo tydzień po starcie.

Ja mogę napisać tylko jedno zdanie " Powodzenia na nowej edycji Dragon Ball Priority ".
Przekonanie Vultura do czegokolwiek jest jak dropnąć Magic Snow Balla z Ice Beasta !

Płacz
Odpowiedz
#27
Questy na funie zabieraja 1miesiac jakos wiec nie wiem gdzie Ty masz tu orshabala. Nazwalbym to PVP serverem i polecam go + zapraszam CooCoodinow na wpierdol Oczko A dla nowych graczy to nawet z 2 miesiace zajmie zanim zrobia all questy
Odpowiedz
#28
Mi osobiscie lepiej sie gra na s2 Język no chyba ze by wrocila edycja no cheat to napewno bym na nia wbil Szczęśliwy ale nie wroci wiec jebac takiego s1 gdzie bot 24/7 dozwolony.
[-] Polubienia: 1 Użyktownik Lubi post Cherry011:
  • MarioXx
Odpowiedz
#29
to na s2 nawet nie wbijaj gosciu jak na s1 przeszkadza ci bot 24/7
Odpowiedz
#30
Tyle, że na s1 bot jest karany, a na s2 nie Szczęśliwy
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu