Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Changelog
#11
A tak ilosciowo mozesz opisac? Ile razy exp zmniejszony. Te bossy 400 + to moga byc znerfione ale spopo bym zostawil bo inni moga czuc sie poszkodowani.
Odpowiedz
#12
Crash Balans?
Odpowiedz
#13
(29-10-2016, 17:41)Osraniec napisał(a): - Technika explosion, zabiera połowę hp gdy max hp gracza jest mniejsze niż 4k.
nie pozdrawiam Język

- Zmniejszenie expa za bossy powyżej 400 lvla oraz spopo (Zmiana wprowadzona 12-24h temu + jeszcze dzisiaj minimalnie)

2 tygodnie po starcie servera gratuluje ci

Zonk, jakbys ty mial cos do powiedzenia na tym otsie i mial 400lv to bys na kutasie  podskakiwal ze to blad
Odpowiedz
#14
(29-10-2016, 17:43)Shrouded Colour napisał(a): A tak ilosciowo mozesz opisac? Ile razy exp zmniejszony. Te bossy 400 + to moga byc znerfione ale spopo bym zostawil bo inni moga czuc sie poszkodowani.

Nie są jakoś strasznie odczuwalne, natomiast spopo dość mocno nie calą połowę. On i tak służy bardziej temu aby zaliczyć boss taska, na większym lvlu jest sporo bossów, po za tym zmiana nie jest jakaś drastyczna w porównaniu do innych bossów na wyższym lvlu. Nie wiem czy mnie dobrze zrozumiecie, ale chyba po pierwszych bossach zrozumiecie.
Odpowiedz
#15
mniejszy exp za bio o około 40%
Odpowiedz
#16
Nie chodzi o to kto się wybił a kto nie, chodziło o to żeby zachować jakąś proporcje. Po co expić na zwykłych mobach przez 9h jak wystarczy ubić jednego bossa i ma się to samo. Nie mam nic do tych topowych graczy no ale chyba sami przyznacie że 40% szans na bossa dla 3-4 graczy to lekka przesada zwłaszcza że: 18:46 160 player(s) online:
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu