Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
To niezłe upokorzenie ;D
#1


[-] Polubienia: 1 Użyktownik Lubi post Rashelovsky:
  • Vultur
Odpowiedz
#2
o kurcze ... Dobrze że uciekli bo za dużo ciebie było ... hihi taki żarcik a tak dla beki nie rozumiem dlaczego cb nie zabili w tyle osób ... Pozdrowienia !
Odpowiedz
#3
Pomijajc idee netkicka Zonka i Ustronianki, ciagle nie moge pojac czemu reszta spalila wroty Szczęśliwy
Odpowiedz
#4
chore abso, ale sami Cb zabic nie moglismy wiec nie ma sie co dziwic Oczko
Odpowiedz
#5
tylko że ja bez abso biegałem SzczęśliwyDDDDDDD bo za szybko mana spada gosciu Duży uśmiech
Odpowiedz
#6
poprostu janemba broken w tej fazie gry
nic takiego nie zrobiłeś zabiłeś 2 na dcku
nie pozdrawiam
Odpowiedz
#7
typowa parowa Duży uśmiech
Odpowiedz
#8
Gratuluje talentu. Mam nadzieje, ze sie jescze pobawimy jak bede mial wiecej czasu na gre niz 30-60 minut dziennie.Licze, ze nie wbijesz w enemy teamie na inne otsy bo bede bez szans i moje zycie straci sens(uff na szczescie jeszcze nigdzie sie nie pokazales oprocz debepe). Gratuluje po raz kolejny, ze taka slaba profa pokazales swoj niedorowynwalny skill na tak skillowym i zbalansowanym serverze jak DBP. Zycze pomyslnej przyszlosci i mam nadzieje, ze bedziesz szlifowal swoje niezwykle umiejetnosci.

PS: nastepnym razem wbijemy z mckami to moze damy rade Niezdecydowany
[-] Polubienia: 1 Użyktownik Lubi post Shrouded Colour:
  •
Odpowiedz
#9
Parówy i tyle! Beka... Nie ma to jak potem wymyślać co to się nie stało, że padli!
Odpowiedz
#10
Tylko ze bangi i iconsy potrafią mnie we 2 wyjebac Oczko a icons czasem solo to coś z wami kumple jest coś nie tak
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu