Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[SV1][BOT] Buu Maxi
#1
Siema, jako że nie było GM żadnego skorzystałem z okazji i nagrałem kurwe. NIE MA KURWO BOCENIA NA FULL AFKU.

ps. jak mnie złapiecie na afku to znaczy, że stary gra w herosy ale ja jestem w domu. 

ps2. jebać ulane kurwy


https://www.youtube.com/watch?v=S3jBM-FS...e=youtu.be
Odpowiedz
#2
Brak Paska oraz daty nagrania filmu ? Chory

"Kurwo Penerska" to se mozesz mowic do matki lub ojca. Przeczytaj caly regulamin potem sie wypowiadaj.
Odpowiedz
#3
Polecam przeczytać regulamin :
$)Filmiki
- przez cały okres trwania filmiku, musi być widoczny znaczek "ignore" [Obrazek: 65971946181971643177.png],
- nie mogą być w żaden sposób edytowane przy pomocy programów,
- muszą mieć przynajmniej rozdzielczość 360 pixeli aby uniknąć nieporozumień,
- nie mogą zawierać reklam innych serwerów,
- muszę być wrzucone na jeden z podanych hostingów: YouTube.pl lub Wrzuta.pl,
- przed zakończeniem nagrywania dowodu osoba nagrywająca musi napisać "Koniec nagrywania" bądź "Koniec nagrania" - po czym przestaje nagrywać. W innym przypadku dowód nie będzie rozpatrywany (nie dotyczy Bannera i wyższych pozycji).

Gdzie Ty kurwo penerska to widzisz?
Odpowiedz
#4
4. Jakiekolwiek dowody nie mogą być starsze niż 24h od ich wykonania.
Odpowiedz
#5
NIE MA KURWO BOCENIA NA FULL AFKU.
ps2. jebać ulane kurwy
Gdzie Ty kurwo penerska to widzisz?

Myśle że to co piszesz na publicznym jest godne politowania dla twojej osoby ogranicz troche słownictwo. Moge dostać warna ale Ty również powinienes za to jak pieknie piszesz.
Odpowiedz
#6
Gościu jak ja to dzisiaj nagrywałem. Szczęśliwy Na siłę próbujecie uratować koleżkę, odpocznie sobie 2 dni albo kupi unbana i po problemie. W temacie udzielać ma się tylko GM+, gracze mają zostać nagrodzeni warnami za bezsensowny spam.
Odpowiedz
#7
Kod:
20:24 Buu Maxi was banished by GM Invisiblity because of Using Unofficial Software to Play on 2 days.

Temat został przeniesiony do Śmietnika.

Jeżeli uważasz, że temat nie został wyczerpany, napisz na PW.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu