Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak umilic rozgrywke?
#1
Witam. Jako, ze ostatnimi czasy na forum pojawia sie wiele placzu ktory dociera do mnie nawet na pw w grze (niektorzy mysla nawet, ze moge zmienic regulamin!). Ale czy wszystko z tego placzu to naprawde placz? Nie do konca.

Przedstawie kilka pomyslow ktore znacznie umililyby rozgryke szczegolnie nowym.

1-Stamina system. Dlaczego? Odpowiedz jest prosta, wiadomo, ze na servie sa respy lepsze i gorsze jako przyklad dam gorny resp keanow. Co z tego, ze nowy gracz da rade na nim expic jak jest okupowany przez topke 24/7 ja rozumiem, ze server jest PVP i walki o respa to czesc rozgrywki ale jaka szanse ma nowy gracz ktory ma moze 1-2 ziomkow ktorzy mu pomoga przeciwko osobie z topki expiacej tam ktora moze zawolac 5 osob? Stamina system sprawilaby, ze gracze z topki jak i ci ktorzy w topce nie sa musieliby robic sobie przerwy od expa zwalniajac miejsce innym. Dodatkowo gdyby byla stamina to osoby ktore stawiaja bota na noc/jak ida do szkoly/pracy nie mialyby takiej przewagi bo szybko straciliby stamine. 


2-No cheat island. Pomysl moj troche ciezki do wykonania ale jakby wszedl to bylby duzy progres. Mowa tu o nowej wyspie nie musi tam byc zadnych questow czy npc moze dp i silka i to tyle. Na wyspe moznabybylo wejsc tylko na antybotowym cliencie ktory bylby do pobrania ze strony dbp. Jezeli ktos zlamalby zabezpieczenia i bociltam gdy zostanie zlapany dostaje delete i nie mowie tu o pilnowaniu bota tylko nie boceniu wcale. Na wyspie bylyby respy nastepujacych mobow:

-monkeye
-golden monkeye
-mafiozo
-winter soldiery
-namki
-green soldiery
-death machine
-gonery
-saiyan warriory
-biomechanoidy
-saiyan elite
-kean warrior
-annihilator
-hyper annihilator
-oozaru
-armored oozaru
-salamandry
-super elder namki
-metale
-biotsufule
-super saiyany

na wyspie za kazdego potwora dostajemy 50% wiecej expa niz normalnie np zamiast 1000 to 1500


3poprawienie respow ciag dalszy- tak jak napisalem sa respy lepsze i gorsze wiadomo tak bedzie zawsze ale te gorsze mozna zawsze poprawic prawda?

-Zwiekszyc ilosc kean warriorow na dolnym respie (dac po 1 mobku na kazde pietro+1 i+2 i -1   oraz po 2 mobki na poziomie 0 i -2) lacznie 7 mobkow wiecej

-zwiekszyc expa za saiyan elite o 7-10% exp tam jest bardzo niski oplaca sie tam jedynie locic sd/st 

-zwiekszyc expa za annihilatora o 7-10%- tak samo jak wyzej loot wmiare ale exp to porazka patrzac na sile mobkow

-dodac po 1 anni na pietro na respie anni w hellu

-dodac pare anni na respie anni na wulkanie(tam gdzie sie idzie na annihilator questa)

-dodac pare green soldierow na respie V od dende

-dodac nowy resp desert fighterow jest tylko 1 

-na obecnym respie desert fighterow zmienic bramke lvl(ta druga wewnatrz budynku) na 175 lvl albo calkowicie ja usunac.

-dodac pare dmow na obu respach w hellu-respy te sa o wiele gorsze od tego na vegecie



4 dodac ograniczenie na def roomy tak jak w gravie 2 h skila-4 h przerwy 



5 zmniejszyc heal sag o 25% ja rozumiem, ze ten heal zostal dodany z konkretnego powodu ale jest przesadzony.


6 dodanie nagrody za 50 poziom battle towera- bylby to do wyboru blast/glovery/swordy ktore mialyby 1 ataku i dodawaly 6 speeda ball i po 3 speeda swordy i glovery


7 jak wiele osob pewnie zauwazylo wszystkie bosy od demona w gore sa oblegane i robione w kolko przez te same osoby z tego samego teamu chyba nie na tym ten system ma polegac. Proponuje aby osoba ktora zrobila bosa np golden samu po zrespieniu nastepnego takiego samego bosa nie mogla go atakowac przez godzine. Jak by to wygladalo? Np gildia A idzie na golden samu tym samym uniemozliwajac wykonanie innym boss pada zalicza go powiedzmy 6 osob z gildii A po 3 godzinach respi sie nastepny golden samu o np 19 i do godziny 20 te 6 osob z gildii A nie moze go atakowac przez co inne osoby moga tez skorzystac z bossa.

8 sprawic aby zabijanie graczy z lvl 50-150 dawalo fragi zmienic fragi na rsa z 14 na 7


dlaczego nie ma tu nic zwiazanego z balansem? Odpowiedz jest prosta- jest za pozno na balans na low lvl przynajmniej tak mi sie wydaje po 1 vultur musialby zmieniac hp wszystkim ktorzy maja juz wlaczony staly trans po 2 byloby to troche nie fair jak ktos wbil 270 vegeta meczac sie jak nie wiem a teraz ktos sobie na lajcie wbije ten lvl o duzo latwiej.
Odpowiedz
#2
Wszystkie pomysły na Plus Uśmiech
Jeżeli chociaż jeden wejdzie to będzie dobrze, ale czarno to widze Język


Ja dodam coś od siebie może każdy zakładając konto miałby do wyboru gre No Cheat i Cheat,
na Cheat powiedzmy exp x 0,1 i kara za bota jak dotychasz za to po wyborze No Cheat exp x0,15 , 0,2 oraz kara za bota od razu DELETE Uśmiech
Ale wiem , że nie wejdzie plus za kreatywność w pracy hah
Odpowiedz
#3
Na pewno nie wejdzie choć w sumie to ze staminą jestem na tak Duży uśmiech

Podpunkt 4 też godny uwagi.

Ogólnie to znając życie mało co wejdzie, ale pomysły dobre.
Odpowiedz
#4
(24-10-2016, 16:14)Athlete napisał(a): Wszystkie pomysły na Plus Uśmiech
Jeżeli chociaż jeden wejdzie to będzie dobrze, ale czarno to widze Język


Ja dodam coś od siebie może każdy zakładając konto miałby do wyboru gre No Cheat i Cheat,
na Cheat powiedzmy exp x 0,1 i kara za bota jak dotychasz za to po wyborze No Cheat exp x0,15 , 0,2 oraz kara za bota od razu DELETE Uśmiech
Ale wiem , że nie wejdzie plus za kreatywność w pracy hah

Mam nadzieję, że zdajesz sobie sprawę, że nie będzie się nikomu chciało nieczitować dla marnych x0,05?
Odpowiedz
#5
dlatego mówie np. x 0,2 wtedy expisz 2x szybciej bez bota także ja np. bym się skusił wole 2h sam expic niż pilnować 4h bota co za frajda,
ale i tak nie wejdzie Język
Odpowiedz
#6
Przy czytaniu 2, 7 i 8 smialem sie jak nigdy.
[-] Polubienia: 1 Użyktownik Lubi post Invisiblity:
  •
Odpowiedz
#7
7 pomysł do kitu
Odpowiedz
#8
7 i 8 do kitu, bardziej jestem zdania żeby boss dawal expa nawet jak zadam tylko 5% dmg, ale nie zaliczało do taska.
Co do 8 jak ty to sobie wyobrazasz? Gramy po to żeby walczyć Szczęśliwy to jest tibia..
Odpowiedz
#9
1. Jestem na tak. Chociaż z tego co pamiętam, to jest to niemożliwe bo Stamina na tym silniku jest zbugowana.

2. Trudne do zrobienia + da sie to obejść (patrz Hexana)

3. Nie mam zdania.

4. W sumie czemu by nie. Jak jedno jest na czas to inne niech też będzie na czas.

5. Na nie.
Zawsze mnie to denerwowało, że sagi z łatwością było można robić samemu...

6. Nie mam zdania.

7. Yyyyy...przecież to jest Tibia? Wy chyba nigdy nie graliście na żadnym innym otsie niż ten.
Zawsze na każdym serwerze którym grałem, to te najlepsze questt, bossy czy respy to głównie najlepsze gildie to miały.

8. Za fragi za low lvl tak, to z rs NIE.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu