Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sens Nowej Edycji
#41
Już zima a Księżniczka mała
W blasku słońca i w uśmiechu cała
Gdy Hania się zmęczy na rączki poprosi
A Vicodin z radością ją nosi
To zima Księżniczki dla niej słonko świeci
I dla niej na niebie śpiewając ptaszek leci
Dla Hani Kwiatki pięknie rozkwitają
Tak zimą Hanie wszyscy witają
A Hania szczęśliwa wraz z Vicodinem wędruje
I w stronę słoneczka z uśmiechem maszeruje

Też pozdrawiamy !
[-] Polubienia: 2 Użytkowniów Lubi post Ostatnia Dzika Kuna:
  • Najebutsu, Vultur
Odpowiedz
#42
Dokładnie zostawisz na Alarmie bota super , w pvp użyjesz autoheal,autotargeta itd. to do czego sprowadza się gra gracza? hm do biegania samemu na pvp? i ustawianiu bota hah
Whatever
Odpowiedz
#43
hmm ale czemu narzekają zera, które nigdy nic tutaj nie miały? Duży uśmiech
Odpowiedz
#44
(26-10-2016, 19:11)sakumo napisał(a): hmm ale czemu narzekają zera, które nigdy nic tutaj nie miały? Duży uśmiech

Ponieważ nie potrafią ogarnąć skryptów do elfa, albo nie potrafią sami stworzyć skryptów do elfa, co jest już raczej trudniejsze, bo trzeba to trochę poczytać i ogarnąć, bądź też nie mają znajomka, który mógłby im te skrypty podrzucić, któregoś dnia się wkurwię i zrobię wszystkie skrypty pod ten serwer i każdy będzie na równych zasadach Szczęśliwy
Odpowiedz
#45
dokladnie. dlatego nie narzekam
[Obrazek: iKg9T7R.gif]
Odpowiedz
#46
Mordeczko ile razy tu byłem w topce pod nickami: Danger,Slayer,Athlete , pewnie więcej razy niż ty,
na no cheat top2 ,pierwszego maga zdobyłem miesiąc,dwa przed innymi Uśmiech i wszystko ręcznie także nie wypowiadaj się jak nic nie wiesz Uśmiech

I po co te zgryźliwe komentarze ogólnie , ja wypowiadam swoje zdanie wiem , że to się nie zmieni i po prostu nie będę grał jak i wielu starych graczy
ceniących gre full rpg , a nie pójście na łatwiznę i postawienie bota , ale frajda Uśmiech
Zresztą nawet ci co teraz bocą zobaczą jak leci level od 500-600 i im się odechce heh,
szczególnie potem jak zacznie spadac trochę expa co glebe już nie pamiętam od którego lvla spada.


PS.
Tutor, a jakże piękna pisownia Uśmiech Uśmiech
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu