Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
dbp help chat FAQ PL
#1
poradnik jest przeznaczony dla nowych graczy jego angielska wersja znajduje sie tutaj/this thread was created for new players it's english version is right here:

http://board.dbp.prioritygame.pl/showthread.php?tid=356

Q:gdzie expić na xx lvl/jak szybko wbic xx lvl
A: Opisze najbardziej optymalny sposób wbicia 125 lvla
1-8 lvl- wbijamy na rooku zabijamy wolfy ewentualnie tigermany polecam przed wyjsciem z miasta uzyc kilka razy sztangi

lvl 8-30- po wyjsciu na maina umieramy od najblizszych potworow lub fire fielda po pojawieniu sie w niebie i przejsciu drogi weza biegamy na trawie u north kaio

lvl 30-40- wychodzimy z nieba (polecam nauczyc sie od razu bukujutsu u dende) i idziemy na wschod do npc paragras i akceptujemy wszystkie taski piszac hi 1 yes 2 yes i tak az do 14 przy czym nie nalezy robic tego za szybko aby nie dostac mute po czym wchodzimy na vegete przez kapsule obok npc i bierzemy daily taska po czym idziemy do gornej czesci miasta vegeta i wykonujemy 1 czesc battle tower questa po ktorej bedziemy mieli zaliczone okolo 90 ze 100 wolfow do taska. Wykonujemy daily taska od shado i taska na mechanoidy oraz po drodze dobijamy 10 pozostalych wolfow oddajemy wszystkie taski i powinnismy miec 40 lvl jezeli z jakiegos powodu go nie mamy wykonujemy taska na pandoriany

lvl 40-60- idziemy do dende palace tam gdzie wyszlismy z nieba idziemy w gore mijajac npc dende a potem wchodzimy drzwiami po lewej do time roomu (polecam zabrac tyle jedzenia ile udzwigniecie) biegamy tam do 60 lvla 

lvl 60-75- tutaj mamy juz wiecej mozliwosci najlepiej robic jak najwiecej taskow polecam namek task death task  terrorist task i majin task pozostalego brakujacego expa dobijamy na sagach lub robiac pozostale taski

lvl 75-125 na tych lvlach naszybciej wbijamy lvl w gravity roomie ktory znajduje sie na prawo od west city dziala tak jak time room z ta roznica ze kazdy ruch zabiera nam hp i troche kasy z bp lub balance. To wlasnie tutaj wydajemy cale pieniadze zarobione do 75 lvla na taskach w gravity roomie mozna biegac 2 godziny po czym musimy odpoczac 4 w przerwie polecam skilowac lub robic reszte taskow dla kasy




Q:Jak sprawdzic jakie mam czary?
A: mozna napisac !techniques a najlepiej zajrzec tutaj http://sv1.priority-servers.pl/?subtopic=professions


Q:Jak nauczyc sie czaru?
A:Wystarczy napisac do twojego nauczyciela learn+nazwa spella np learn Evil energy (wazne jest aby nazwe spella napisac z wielkiej litery inaczej npc moze nie zechciec nas jej nauczyc)

Q:Jak oddac task?
A:U paragrasa task oddajemy piszac report+nazwa taska np report pandorians a u shado wystarczy napisac report

Q:Czemu pokazuje mi, ze z potwora wypadlo mi 20 zeni a ja nic nie mam?
A:Zeni automatycznie jest wplacane do banku aby zobaczyc stan konta wpisz !balance a jezeli chcesz wyplacic wpisz !withdraw xx np !withdraw 4000 wyplaci ci 4000 zeni

Q:Gdzie znajde potwora X
A:Pelna mapa spawnu potworow znajduje sie tutaj http://wiki.dbp.prioritygame.pl/index.php?title=Mapy

Q:Padlem ale nie stracilem nic czemu?
A:W grze nie wypada eq az do 150 lvla (chyba, ze masz pk) tak wiec noszenie aola przed 150 lvl jezeli nie zamierzamy nikogo bic jest zbedne



Temat zostal zalozony aby kazdy tutor czy gracz mogl skopiowac link gdy padnie pytanie typu gdzie szybko dobije xx lvl itp 

Prosze moderatora o zamkniecie tematu a graczy o nie pisanie pod nim postow az do zamkniecia tematu.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu