Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Support
#1
Bilans tutorów: 

Tutor - Impunity Whoppa Dominando - 7 odpowiedzi na helpie
//Skreślony z listy tutorów
Tutor - Azrael - 25 odpowiedzi na helpie
Tutor - Alvariss - 30 odpowiedzi na helpie
//Pierwsze ostrzeżenie, jak nie poprawi się to jak wyżej
Tutor - Karel Svoboda - 53 odpowiedzi na helpie
Tutor - C'o'o'l'e'r R'e'a'l'l'y - 70 odpowiedzi na helpie
Tutor - Doctor - 85 odpowiedzi na helpie
Tutor - Coolminujacy Pierwszy - 93 odpowiedzi na helpie
//Trzymajcie tak dalej, aczkolwiek pierwszy z listy na granicy
Tutor - Cive - 250 odpowiedzi na helpie
//Oczywiście należy docenić starania: 12:58 cive has been promoted to consuller.

Władza wyższa:
 
Do władzy wraca Dymek, na początek będzie GMem, czyli rangę niżej niż ostatnio.
[b]Jak wielu starych graczy się orientuje, to pomimo tego co Dymek ostatnimi czasy uczynił jego wkład pomocy w serwer przez ostatnie lata był bardzo wielki. Wiele obowiązków wziął na Siebie, np forum,support,bany,eventy. Dlatego postanowiłem dać mu drugą szansę Uśmiech

Do władzy mają jeszcze dojść Focus (leszek) i Rico (może ktoś go pamięta...) Na pozycję bannerów.
Natomiast to jeszcze będzie uzgodnione w gronie supportu.
[-] Polubienia: 1 Użyktownik Lubi post Vultur:
  • this is sparta
#2
Gratuluje wszystkim, a w szczegolnosci Cifowi Krulowi i Rashelowi
#3
Dymek tylko teraz nie daj dupy .
#4
za dużo bannerow, żle to wróży
#5
(17-10-2016, 14:19)Quixer napisał(a): za dużo bannerow, żle to wróży

wlasnie dobrze, 1 gm to o wiele za malo invi nie jest wstanie 24/7 sprawdzac reportow.
#6
Focus (leszek)


X DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
NO OFFENCE ALE TAK MNIE TO SMIESZY X DDDDDD
#7
(17-10-2016, 15:09)r e m i x napisał(a): Focus (leszek)


X DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
NO OFFENCE ALE TAK MNIE TO SMIESZY X DDDDDD

DBP pierwszy server gdzie za bocenie trafisz do sadu Niezdecydowany
#8
za 4h usuwam żeby policja nie zapukała rano

A już tak całkiem serio zupełnie nie rozumiem tej decyzji. Super, że Dymek wrócił, bardzo mnie to cieszy, ale co do tej dwójki to sceptycznie jestem nastawiony, zwłaszcza co do Focusa.
#9
czyli wraca stara komedia Duży uśmiech
#10
No dobrze już dobrze. Zobaczymy co z tego wszystkiego będzie. Natomiast Tobie Cive gratuluje (zresztą już pogratulowałem Cwaniak). A resztę "zmian" a raczej powrotów oceni się podczas gry.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu