Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zabawa z PixelArtem
#1
Tak jak w temacie postanowilem ze sie troche podszkole w grafice. Wykonalem okolo 1500 sprites . Rysowalem sobie dragonballa na poczatku. Wstawiam tutaj w ten temat byście moze mi doradzili co robie zle, co zmienic itd. :Duży uśmiechroszę nie piszcie mi tu o NP! 

Goku
[Obrazek: zA8gfT.png]

Vegeta
[Obrazek: iYwlCn.png]

Vegetto
[Obrazek: ukqtIl.png]

Bardock
[Obrazek: OgnnCH.png]

Brolly
[Obrazek: aR9KsV.png]

Buu
[Obrazek: RjIElg.png]

C16
[Obrazek: ybvdfi.png]

C17
[Obrazek: eKAX4t.png]

C18
[Obrazek: xcngnj.png]

Cell
[Obrazek: MyI7mj.png]

Chibi Trunks
[Obrazek: ylHtbZ.png]

Goten
[Obrazek: 5mN8Kq.png]

Gotrunks
[Obrazek: ldXeuU.png]

Cooler
[Obrazek: 5wg9Zs.png]

Dende
[Obrazek: i5e1Xh.png]

Freezer
[Obrazek: MDwwd1.png]

Gohan
[Obrazek: 2TGVJv.png]

Janemba
[Obrazek: E14dAm.png]

Piccolo
[Obrazek: aMffYh.png]

Tapion
[Obrazek: LIm2uF.png]

Trunks
[Obrazek: FnBvK5.png]


Do kazdej z tych postaci zrobilem po 12 sprites [ kroki , boki itd. ] Dopiero się uczę, więc proszę o wyrozumialosc xSzczęśliwy doradzenie co zle co dobrze itd.
Odpowiedz
#2
3ci Freezer beki ciag dalszy SzczęśliwyD
Odpowiedz
#3
Kontury ciemniejsze i to prawie wszędzie by się przydały, bo postacie będą się zlewać z otoczeniem, a to najlepiej nie wygląda Język
Ogólnie skoro się uczysz to zamiast robić tyle spritów lepiej było porobić jakieś inne postacie z innym gier itd, a nie się odrazu za sprite zabierać, bo wiele do poprawki. Chociaż jak na początek to i tak moim zdaniem bardzo dobrze, nie chcesz widzieć moich początków jak się jeszcze tym bawiłem.
Odpowiedz
#4
Jak na poczatki to jest ok ale czemu nie jak juz sie zaczales w to bawic nie zrobisz do naruto czegos ; p wlasne grafiki zawsze spoko.
Odpowiedz
#5
(12-09-2016, 23:38)Cive napisał(a): Jak na poczatki to jest ok ale czemu nie jak juz sie zaczales w to bawic nie zrobisz do naruto czegos ; p wlasne grafiki zawsze spoko.

Do Naruto sa zbyt zajebiste grafiki by z nimi konkurowac . W Dragon ballu sa troche gorsze, wiec wole db Duży uśmiech
Odpowiedz
#6
Dla mnie chujowe, ale sam lepszych nie zrobie o ile bym jakies zrobil, doradzic tez nie doradze < tylko taka moja opinia.
Odpowiedz
#7
prace odjebales zajebista takie grafiki bym chetnie zobaczyl na dbp lub ogolnie na jakims db otsie Uśmiech
Odpowiedz
#8
Emm Wykorzysytaj całą wysokość 32 pixel postaci do "Dorosłej osoby", Nogi popraw bo jak zapałki w zadużym rozkroku wg mnie stoją i wiecej kolorów i zdecydowanie przycieniuj je a będą Si może pokaże o co mi chodzi i jak mi się wydaje ze bedzie to lepiej wyglądać
Np. : http://www.fotosik.pl/zdjecie/7f4532e20d84beb7
To według mnie Duży uśmiech
Odpowiedz
#9
wygląda to tak jakby malowało to dziecko na kawałku a-4 Szczęśliwy , ćwicz a efekty przyjdą z czasem .
Odpowiedz
#10
Zawsze mi się podobały pixele Dragon Ballowe, nawet sam kiedyś robiłem. Piccolo Rulez Szczęśliwy
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu