Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DBP S1 - Offtopic
#1
Z racji że nie którzy z was się żrą o pierdoły a innym włączył god mode, przenoszę konwersację tutaj.

Co sądzicie o nadchodzącym S1? Co byście zmienili, dodali, odjęli? co jest aktualnie nie tak (kto był na testach - ja byłem krótko i dawno temu). Które proffy najbardziej wam się podobają a które w ogóle się nie nadają?

No i jak w ogóle sobie wyobrażacie kolejną edycje? Ja byłbym bardzo za starym dobrym ene na bomberach, do 110/105 grav room gdzie rosło by 70% w stosunku do full respa bomberów od 110/105 grav 0%, kary za bota z jakimiś drobnymi ustępstwami jak kiedyś - możesz mieć macro ale musisz pilnować, 45 sekund sprawdzenia bez odpowiedzi (+nagranie) ban 4 dni, 10 dni, delete, dla nadgorliwych ip-range ban.

Siłka - nowy system jest calkiem spoko ale za łatwy, nie wiem jak miało by to wyglądać na s1 ale na pewno dłużej niż 3-4h offtraina powinien być kick, a za udowodniony reconnect ban 10 dni, delete

Coś więcej od siebie dodam jak temat się rozkręci,
boys and girls look at the top - there is some questioooons.
Odpowiedz
#2
Zajebiste profki na 400 lvl:
Freezer - Fajna rozgrywka z stunem na 2 sekundy lecz niestety jest OP bo nie zdążyłem go naprawić =/ (26k combo w ludzi)
Buu - W Końcu można się pobawić buu na duel przez jego nowy spell który zabiera mane. Dobrze wiemy ze buba ciężko obić i potrzeba dużo many zęby to zrobic. Jezeli buu walnie ci w dobrym momencie spella i zniszczy ci mane + transy to padasz
Janemba - Szkoda ze nie grałem na auto zanzo na S1 bo bardzo fajnie się gra z Super Charge
Humek - Dostał dodatkowe dmg z EDB i przyjemnie się nim grało
Gohan/Trunks - Fajnie się gra z nowym spellem na nieśmiertelność.

Zmiany do grav rooma. No i oczywiście nie mogę się doczekać na hardcore exp i może troszkę bardziej surowe kary za bota w expie i pvp.
[-] Polubienia: 1 Użyktownik Lubi post demonsofdrago:
  • Tak Wlasnie
Odpowiedz
#3
Od razu mowie ze jak ktos nie potrafi nad soba panowac to niech daruje sobie wypowiedzi w temacie.

Jak dla mnie system treningu offline jest fajna rzecza bo nie tracisz 2/4 gry na serverze na stanie przy traierze. Ale jezeli bylo by to mozliwe to Vultur moglby dodac to jako opcje dla Pacc.

Co do kar fajny byl by taki system ze np. pierwsze przewinienie ban na 3 dni, drugie tydzien, trzecie 14 dni, a czwarte arrivederci roma. Tylko nie mam bladego pojecia czy mozna do tego przystosowac system notek.
[-] Polubienia: 1 Użyktownik Lubi post Invisiblity:
  • Tak Wlasnie
Odpowiedz
#4
(09-08-2016, 13:28)Invisiblity napisał(a): Od razu mowie ze jak ktos nie potrafi nad soba panowac to niech daruje sobie wypowiedzi w temacie.

Jak dla mnie system treningu offline jest fajna rzecza bo nie tracisz 2/4 gry na serverze na stanie przy traierze. Ale jezeli bylo by to mozliwe to Vultur moglby dodac to jako opcje dla Pacc.

Co do kar fajny byl by taki system ze np. pierwsze przewinienie ban na 3 dni, drugie tydzien, trzecie 14 dni, a czwarte arrivederci roma. Tylko nie mam bladego pojecia czy mozna do tego przystosowac system notek.

z tego co mi wiadomo dodanie systemu treningu offline nie jest mozliwe na tej wersji tibii. Aczkolwiek moge sie mylic i fajna opcja byloby dodanie tego wreszcie nie bylobytak, ze ten kto ma wyjebane w rachunki za prad ma wieksze skile.


Co ja bym dodal? Jakies teamhunty interesujace questy ala rebelion ale mniej monotonne kary za bota jestem za tym co iniv napisal 1 raz moze byc nawet 1 d ban 2 raz 5 dni trzeci 10 czwarty raz delete.

Co do systemu notek to bym go wyjebal. Dlaczego? Dlatego, ze sa czesto z tym problemy. Ktos dostal notke potem sie odwolal invi stwierdzil, ze jednak niewinny ale i tak notki zdjac sie nie da potem dostanie nastepne dwie musi napisac temat, ze 1 powinna byc zdjeta zanim ktos to rozpatrzy itd itp. Zamiast notek mozna po prostu dodac bany na 1 dzien a za drobne przewinienia na pare godzin. To samo z dniami bana tu swietny przyklad mojej sytuacji gdzie dostalem delete potem zostalo zdjete no ale dni bana zostaly na koncie wiec kazdy nastepny ban nawet na 1 dzien-delete i musze po banie pisac do vultura, zeby mi zdjal delete po uplywie 24 h+nie moge kupic unbana w item shopie. Na ostatniej edycji chyba 3 razy dostalem bezpodstawinie delete Szczęśliwy. Wiec limit dni bana moglby zostac zdjety po prostu limit bylby umownie ustalany na powiedzmy te 40 dni i po ich uzyskaniu dostawaloby sie delete od bna/gma/vultura zeby nie bylo, ze po delete z autoamtu sa dni bana.

jestem tez za tym aby tutor mogl dawac w skrajnych przypadkach delete mowie tu np o "zamienie itemki tu za itemki na wono" "sell postac 10 zl" "wbijajcie na moj serv db chuj ci w dupe" itp. Czesto jak bylem tutorem mialem taka sytuacje, ze ktos na helpie/trade/game chacie pisal cos takiego co prawda moge mu dac muta na 100 minut ale byloby fajnie jakby takiego delikwenta mozna bylo sprzatnac. Oczywiscie mowie tu tylko o skrajnych przypadkach i w przypadku deleteowania kogos przez tutora trzebabybylo przed ta czynnoscia zrobic screena, ze ktos np reklamuje server a po delecie odrazu wstawiac na forum np w kaciku dla wladzy.


1 BARDZO WAZNA SPRAWA!

moim zdaniem kazdy server powinien miec 3 fundamenty:

balans-ktory teoretycznie zostal zrobiony wiec jest

gameplay- ktory moim zdaniem jest sa sagi questy itp.

regulamin- no i tego wlasnie brak. Moim zdaniem regulamin powinien zostac napisany kompletnie od 0 powinien byc szczegolowy uwzgledniac wszystkie mozliwe przypadki pisaniem regulaminu powinno sie zajac kilka osob sam chetnie bym to zrobil. Mowie to o np przypadku bicia na sagach, w regulaminie nie ma, ze jak ktos ma skula to mozna go zabic jak bije sage a ta zasada ogolnie obowiazuje. To tylko jeden z wielu przykladow.
Odpowiedz
#5
Ja od tak dlugiego czasu oferuje sie z napisaniem regulaminu, ze sie juz poddalem. Cive a co do offline trainingu chodzili mi bardziej o trenienie na exicie, a do tego wystarczy dodac podloge bez mozliwosci pusha i done. Szczęśliwy
Odpowiedz
#6
Ja bym dodał/zmienił

1. Skilowanie ene /def w grav max do 101 później bombery/comando itp
2. Offline train dodanie po prostu miejsca w np north city gdzie bedzie tylko 4x TM przy którym bedzie możliwość offline train na exit 6-8h oraz podłoga bez mozliwości pusha
3. Zmienienie miejsc gdzie spada kula na całkiem nowe! teraz przynajmniej ja znam 3/4 miejsc i wystarczy klik w radar i jak pokaże w która stronę to wiadomo gdzie mniej więcej biec.
4. Kinto zmiana na 90% many
5. Cap u tuffla z 10 na chociaż 15
6. Przerobienie d tasków z tylko zabijania mobów na [Zabijanie mobów],[Zbieranie itemów],[Oddawanie itemów],[Używanie czegoś]
Przykłady:
Zabijanie - zabij 200 czegoś
Zbieranie - zbierz 300 bananów z drzew bananowych (300x kliknąć)
Oddawanie - oddaj np (creature itemy)
Używanie - użyj 200x zanzokena, 100x it
Odpowiedz
#7
Oczko 
(09-08-2016, 13:28)Invisiblity napisał(a): Od razu mowie ze jak ktos nie potrafi nad soba panowac to niech daruje sobie wypowiedzi w temacie.

Jak dla mnie system treningu offline jest fajna rzecza bo nie tracisz 2/4 gry na serverze na stanie przy traierze. Ale jezeli bylo by to mozliwe to Vultur moglby dodac to jako opcje dla Pacc.

Co do kar fajny byl by taki system ze np. pierwsze przewinienie ban na 3 dni, drugie tydzien, trzecie 14 dni, a czwarte arrivederci roma. Tylko nie mam bladego pojecia czy mozna do tego przystosowac system notek.

FAJNĄ, jasne że tak. Tylko powinno być ograniczone, dlaczego? grasz - zyskujesz. Postaw sobie afka na 6/8h - każdy ma życie, ale granie tylko po to żeby co reset stawiać traina i 2 miesiące później zacząć rozgrywkę z full skillami jest wobec mnie bez sensu. Po drugie ograniczy to osoby którym szkoda wesprzeć hosta (potem się prują czemu lagi) i wolą najebać postaci żeby sprzedać za pp.

Jak wspomniał civ bijo - notki wyjebać, też jestem tego zdania. Nie grasz fer = dostajesz bana. Jakieś unbany z sms shopa to też parodia no ale cóż co człowiek nie zrobi żeby się nie narobić a zarobić.


(09-08-2016, 17:49)Rashelovsky napisał(a): Ja bym dodał/zmienił

1. Skilowanie ene /def w grav max do 101 później bombery/comando itp
2. Offline train dodanie po prostu miejsca w np north city gdzie bedzie tylko 4x TM przy którym bedzie możliwość offline train na exit 6-8h oraz podłoga bez mozliwości pusha
3. Zmienienie miejsc gdzie spada kula na całkiem nowe! teraz przynajmniej ja znam 3/4 miejsc i wystarczy klik w radar i jak pokaże w która stronę to wiadomo gdzie mniej więcej biec.
4. Kinto zmiana na 90% many
To musi wejść priorytetowo

Tuffle - niech oceni ktoś kto grał, oprócz Rashela
Taski - Mniej pierdolenia więcej korzystnych nagród, ale system zbierania byłby
całkiem spoko. Koniecznie trzeba dodać borówkę i ananasa.
Ktoś tam słyszałem robi świetnie grafiki, wykaż się Zdziwko
Odpowiedz
#8
(09-08-2016, 19:31)Tak Wlasnie napisał(a):
(09-08-2016, 13:28)Invisiblity napisał(a): Od razu mowie ze jak ktos nie potrafi nad soba panowac to niech daruje sobie wypowiedzi w temacie.

Jak dla mnie system treningu offline jest fajna rzecza bo nie tracisz 2/4 gry na serverze na stanie przy traierze. Ale jezeli bylo by to mozliwe to Vultur moglby dodac to jako opcje dla Pacc.

Co do kar fajny byl by taki system ze np. pierwsze przewinienie ban na 3 dni, drugie tydzien, trzecie 14 dni, a czwarte arrivederci roma. Tylko nie mam bladego pojecia czy mozna do tego przystosowac system notek.

FAJNĄ, jasne że tak. Tylko powinno być ograniczone, dlaczego? grasz - zyskujesz. Postaw sobie afka na 6/8h - każdy ma życie, ale granie tylko po to żeby co reset stawiać traina i 2 miesiące później zacząć rozgrywkę z full skillami jest wobec mnie bez sensu. Po drugie ograniczy to osoby którym szkoda wesprzeć hosta (potem się prują czemu lagi) i wolą najebać postaci żeby sprzedać za pp.

Jak wspomniał civ bijo - notki wyjebać, też jestem tego zdania. Nie grasz fer = dostajesz bana. Jakieś unbany z sms shopa to też parodia no ale cóż co człowiek nie zrobi żeby się nie narobić a zarobić.


(09-08-2016, 17:49)Rashelovsky napisał(a): Ja bym dodał/zmienił

1. Skilowanie ene /def w grav max do 101 później bombery/comando itp
2. Offline train dodanie po prostu miejsca w np north city gdzie bedzie tylko 4x TM przy którym bedzie możliwość offline train na exit 6-8h oraz podłoga bez mozliwości pusha
3. Zmienienie miejsc gdzie spada kula na całkiem nowe! teraz przynajmniej ja znam 3/4 miejsc i wystarczy klik w radar i jak pokaże w która stronę to wiadomo gdzie mniej więcej biec.
4. Kinto zmiana na 90% many
To musi wejść priorytetowo

Tuffle - niech oceni ktoś kto grał, oprócz Rashela
Taski - Mniej pierdolenia więcej korzystnych nagród, ale system zbierania byłby
całkiem spoko. Koniecznie trzeba dodać borówkę i ananasa.
Ktoś tam słyszałem robi świetnie grafiki, wykaż się Zdziwko

Co do tuffla to bawilem sie nim na testach przez jakies 15 min i powiem szczerze, ze fajnie sie prezentuje z tym nowym spellem. Ale chyba po tym jak sie nim bawilem jeszcze cos mu zmieniali wiec sam nie wiem. Daily taski sa spoko ale mozna je urozmaicic wlasnie o zbieranie czegos
Odpowiedz
#9
Co sądzicie o nadchodzącym S1? Co byście zmienili, dodali, odjęli?
Moze bedzie git. Zmienilbym - administracje; dodal - notki; odjal reduki powyzej reb transa;
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu