Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
KONIEC TESTów.
#21
Widzisz 2 dni testow w pizdu wam poszlo, bo tam NIE BYLO BALANSU zadnego :> Tak go pieknie zrobiliscie, ze przy 600 levelach wam sie wszystko posypalo wnioski nasuwaja sie same. Aha i wytlumacz mi co miales na mysli mowiac "balans pod siebie" Gdyby tak mialo byc Shenron by wszystkich kopal :<
Odpowiedz
#22
Vultura się pytaj. Po tym jak napisałem wam w grze ze nie chce mi się grac w pixele to dostałem pw od vultura ze mam wbić na ts bo myśli ze robicie balans pod siebie.
Odpowiedz
#23
I co? Jest jakas proffa zbyt OP ktora by kopala wszystkie inne? Nie? To skoncz juz pierdolic ok? Uśmiech Ja moge miec podejrzenia co do Ciebie bo 2 czy 3 profesje byly zbyt silne Uśmiech
Odpowiedz
#24
Lol pojebało cie? Freezer ściąga wszystkie dpsy i support (nie spc bo jest op) na combo death beam > s kame > ee mówiłem wam to na tsie a wy nic. Tak samo jak z nw wali więcej niż 1/2 dps elo.

"Ja moge miec podejrzenia co do Ciebie bo 2 czy 3 profesje byly zbyt silne"
Tu teraz dojebałeś jak my robiliśmy testy na 400 lvl a wy na 600 i to po rebie + inne skille o_0 to są całkowite inne chary

Pełna lista zmian do tej pory (z tego co pamiętam)
- Super Charge zmieniony na 10 sec exh
- Super Kamehameha zmieniony na 5 sec exh
- -5% heal Tuffle na last transform
- Curse Healing zabiera teraz po 12 % 3 razy, razem zabiera 36% many
- Uncontroled Rage został zmieniony zęby dać Trunkowi i Gohanowi nieśmiertelność na 5 sec lecz zabiera 40 rage
- SPC został zmniejszony dmg z Choby
- Cell został zmniejszony dmg z Destructo Disk
- Humek/Videl został zwiększony dmg z Eletric Death Ball
- NW został zmniejszony dmg z Choby
- Tuffle został zmniejszony dmg z Meteo Self
- Brolly dostał 35 hp na lvl
Proszę powiedz mi gdzie tu masz te niby 2-3 char które niby były kurwa op? Z tego co ja widzę to OP hero zostały znerfione, a słabe hero którymi nikt nie chce grac dostały buffa proste. Jeżeli mówisz ze brolly teraz jak ma 3k hp więcej jest teraz op i nie można go zabić lub ze Shenron i Janemba teraz wala all na combo super chargem tak jak freezer po rebie z death beam. Lub bój się boga buu jest teraz op bo zabiera 36% many...
Odpowiedz
#25
Taaa Combo z 3 spelli frezerem, takiego comba nawet nie wkleisz dzbanku. Spc zbyt mocny? Bo jak sie grac nie potrafi i nie mysli to ciezko jest zabic. Zreszta co mozesz wiedziec o balansie jak on zostal zmieniony, a ty nawet nie masz raczek i nie raczyles zalogowac.
Poprosze andrzeja aby wlaczyl server dzisiaj to pokazesz mi tego twojego freezera albo jabe badz shenrona co na bule sciaga, ja to nagram i posmiejemy sie razem ok?
Odpowiedz
#26
Ty weź nie przestań sie ośmieszać na tym forum. Ma ci vultur dać IP logi ze byłem na serwerie jak zmieniliście znowu na 400 lvl? Sora ale do teraz każdy mój punkt na ten temat ma ręce i nogi. Daje ci punkt z informacją a ty zamiast odpowiedzieć jak normalny człowiek to zaczynasz wyzywać i grozić... Nadal czekam na te 2-3 profki które niby ja zrobiłem op z risem bo naszym balansie. Widać ze nie czytasz mojego posta napisałem czy może jaba pizga combo tak jak freezer bo naszym buffie 10 sekundowym Super Charga.

Sora za spam ale mi na tym serwie trochę zależy dla tego spędziliśmy cały tydzień na robienie balansu na 400lvl. Gram na DBP od czasów bety v2 jak dymek jeszcze buu grał i jak jeszcze serwer sie nazywał DBG. A jak widzę ze takie nooby moga sobie wbić na 2 dni i robić balans na skryptach na auto obrabiacie i dasha to trochę mi żal vultura. Vultur sam wiedział ze jechali na skryptach bo musiał im powiedzieć na tsie ze dash nie bedzie dozwolony w pvp na hc expie tak samo jak inne skrypty do pvp.
Odpowiedz
#27
Dobra ja z toba nie pisze bo to sensu nie ma. Twoje epickie zmiany Meteo self bije tak samo jak EE pozdro, destro disk bije tak samo jak explo i ma mniejszy zasieg pozdro, TA WASZA Mafuba ze odnawiala 100% many Pozdro, idz rob dalej zmiany.
Dash zabroniony? Od kiedy. Z tego co wiem ma byc auto-zanzo zabronione, obkrecanie i auto follow. Ale dash? No niezle.
Koncze z toba gosciu Język gram tu nie powiem troche czasu a Ciebie kompletnie typie nie znam, idz przewietrz sie.
Propozycja wejscia na server nadal aktualna, wejdziesz i pokazesz co nie co Uśmiech
Odpowiedz
#28
Zmiana mafuby nie był mojim pomysłem zacznijmy od tego. To był pomysł This is Sparta jak byliśmy pierwszy raz na tsie. A co ee i explo znowu sie mylisz. Moim pomysłem było zmniejszenie ee i explo żeby spella typu Destructo Disk i Meteo Self były by lepszym upgradem spella jak sie gra. Moim zdaniem zmiejszenie dmg z 2-3k w moby do expienia nic by nie zmieniło w pvp. Chialem po prostu zrobić taki system jak teraz ma goku i vegeta, czyli walisz be i gd dopóki nie możesz expic z ttk lub explo. Nie mogłem tego wyjaśnić bo juz sie podałem robić balans po rebie jak słyszałem wasze pomysły typu "dać cellowi kulkę". Nadal nie czaję czemu cell dostał Destructo diska na cała mapę jak to ma być tank a nie support. I właśnie o to mi chodzi z innymi pomysłami na serwer. Wy nie rozumiecie co to jest tank support lub dps. Dla was każda profka to dps dla tego nie rozumiesz czemu NW jest OP mając więcej dmg z choby niż powoła profek z dps.

A co do tego ze mnie nie znasz to mi to wisi ja nigdy nie grałem w DBP na no life tylko grałem sobie na spokojnie. Dla tego ja zawsze gram pod koniec edycji i pomagam nowym gracza czy by to były itemki czy pomoc w questach bo wiekszac z tych w topce grają miesiąc lub dwa i potem juz nie grają. Dwa razy miałem juz tu tutora pod innymi nickami Oczko

Jak nie wierzysz to idź sobie na DBP wiki screeny z vegeta nick Ghost to byłem ja. Pomagałem robić jeszcze wtedy DBP wiki ze screenami.
Odpowiedz
#29
A czy ty rozumiesz rozumiesz baranie jebany ze on ma teraz 4-5 kratek zasiegu a nie caly ekran? Jakim Destro i Meteo ulepszeniem spella co ty pierdolisz. Nadal zal dupe sciska ze wspomnialem o kuli dla cella? nie rozumiesz galbie ze chcielismy cos SPRAWDZIC nie wiem przeliterowac ci? Brailem napisac? Zajebales Focha jak szmul to spierdalaj gosciu. I z tym ze kazda profka to DPS to piszesz zbdury. Powtorze sie, wejdz jebany glabie na testy to cie przekopie kazda profa. Jak ty rak nie masz to jak mogles robic jakikolwiek balas? wytlumaczysz mi to? Leczyles sie na hoteczkach to jak mozesz miec pojecie o czymkolwiek. Chciales oslabic cella ktorym i tak nikt nie gra, Czy ja mowilem ze Broll jest zbyt op? MA MOCNA LAPE a to tylko dlatego ze skille nie leca kazdemu tak samo szybko i dlatego ma taki dmg wychodzacy. Jakbys pogral troche to bys wiedzial co nie co, ale przepraszam skoro grasz od bety v2 , to chyba zaczynales przygode jak wsyscy z servera wyszli i nazywasz sie Kirito. Dla mnie jestes noobem, Brac sie za cos o czym asie nie ma pojecia i nie ma sie celu co chce sie zrobic.
Nie wiem skad Anrzej cie wyciagnal ale wspolczuje mu ze musial z kims takim jak wy robic balans, brandzlowac sie tydzien zby zrobic balans Duży uśmiech brawo a tydzien robiliscie po 1-2h dziennie? Bo my z segirem pol dnia spedzilismy i dopielismy "praktycznie" wszystko. I tak jak napisales grales sobie for fun, co ty mozesz miec za pojecie o pvp balansie? Zdziwkooooo

Pisz teraz swoj stek wypocin ja juz tak jak wspomnialem wykladam kielbe na Ciebie.

Dobra to ty zajmij sie swoimi tabelkami, wychodzi ci to najlepiej.
Odpowiedz
#30
Napisze ci dłuższego posta potem bo na ciebie nie mam juz siły. Ale jedno napisze robiłem jakoś balans tydzień i nikt sie nie żalił na forum. Wy zrobiliście w 2 dni i looknij sobie co sie dzieje nikt nie rozumie waszych zmian jak zabranie abso profce na melee. Do tego jeszcze byście sie postarali i napisali zmiany po rebie na forum a nie vultur poprostu napisał ze mamy do was pisać pw żeby sie dowiedzieć czy profka została znerfiona. Jak byś sie segira na pw nie spyta i nie napisał posta to może o zmianach by sie dowiedziało 3-4 osób.

I naprawdę sie napracowałeś nie powiem cooler dostał kulkę która i tak miał dostać czy was tam by było czy nie i wziąłeś mój pomysł na vidla i go zjebałes no dzięki wielkie. A to ze cell dostał więcej heala i distance z Destructo Disk nie robi go odrazu dobra profka tylko wkurwiajaca w pvp.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości
Menu