Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Special Techniques and others!
#61
(15-07-2016, 01:13)demonsofdrago napisał(a):
(14-07-2016, 11:00)Eletric napisał(a):
(14-07-2016, 10:40)this is sparta napisał(a):
(14-07-2016, 09:19)Eletric napisał(a): Vultur - Brolliemu to trza dac 35 hp na lvl,powiekszyc troche heal i juz jest gicior w chuj. za transy i tak dostaje tyle co gowno.
I moze jeszcze przyspieszyc mu troche szybkosc trenienia str bo zanim on wbije 130 str to goku juz ma z 150 i wtedy wali wiecej z lapy od niego to samo vegeta.

Mysle ze twoje wypociny nie bd tu nic znaczyc bo nie uczestniczysz i nie pomagasz w testach chcesz cos od siebie dodac wbij w godzinach 18-20 na tsaDBP i zacznij rozmawiac bo teraz to ty mozesz pisac i jedynie co sie zmieni to ilosc postow Duży uśmiech

Mam wbic na testy ktore wiem jak juz wygladaja?

Namek warrior> jebie kazdego. Wczesniej freezer jeszcze ale bez double kamki to juz chuja bedzie znaczyc. a namek warrior bedzie leczyl 5 typa i jeszcze ubijal. Serwer no cheat 2.0 aelo vs 10 typa solo.

Zamiast wziac ogarow z pvp jak rashel lub ktos to bierze randomow do robienia balansu > a potem bedzie z tego jeszcze wieksze gowno niz jest te special spelle wogole pomysl wziety z dupy. Problem byl w przyrostach hp,dmg i abso niektorych prof.

Tez mogl poprosic vicodina napewno by sie zgodzil zeby mu pomoc z balansem.

Do robienia trza miec pvp bez tego to balans bedzie calkowicie zjebany.

- NW został zmniejszony dmg z Choby
Jak byś czytał o byś wiedział ze NW to teraz jest tank. Nie jebie jak pojeby już z Choby. A to ze nie chcesz wbić na serwer i przetestować chara po nerfie to nie moja sprawa. Oczywiście było by o wiele szybciej i łatwiej jak by więcej ludzi wchodziło na testy i dawały nam propozycje do charów. Takie mówienie "NW op w chuj i jest do dupy gra" lub "Dajcie Brolly HP i dmg z łapy" nic nie daje. Musimy najpierw zrobić zmiany i potem testować w pvp. Większość czasu jestem solo z Vulturem i próbujemy zrobić ten balans. No ale jest trudno walić siebie samego na mc...

Sprawdza co jest i myśli co może jeszcze być lub czego nie powinno być Duży uśmiech

Ps.
To ciebie bije i wchodzisz na mC żeby mnie zabić hahahahahaha "Brolly + cooler" i jego nowy spell czasami się nie sprawdza, te czasami mam na myśli mC zamiast testować to wyganiasz ludzi na mc.
Jak dla mnie to nie test tylko żenada.
Tak na przyszłość daj innym równe szanse bo to wtedy sprawdza się chary czy nie są za bardzo OP.

Poza tym wszystko nabiera kształtów myślę że będzie fajnie  Oczko

A tak to goku, vegeta i brolly mają mocną łapę jeżeli dodać im dodatkowe dmg to wtedy postacie jak np. cooler, gohan nie mają w ogóle szans na wystanie .
Przekonanie Vultura do czegokolwiek jest jak dropnąć Magic Snow Balla z Ice Beasta !

Płacz
Odpowiedz
#62
(15-07-2016, 12:28)MarioXx napisał(a):
(15-07-2016, 01:13)demonsofdrago napisał(a):
(14-07-2016, 11:00)Eletric napisał(a):
(14-07-2016, 10:40)this is sparta napisał(a):
(14-07-2016, 09:19)Eletric napisał(a): Vultur - Brolliemu to trza dac 35 hp na lvl,powiekszyc troche heal i juz jest gicior w chuj. za transy i tak dostaje tyle co gowno.
I moze jeszcze przyspieszyc mu troche szybkosc trenienia str bo zanim on wbije 130 str to goku juz ma z 150 i wtedy wali wiecej z lapy od niego to samo vegeta.

Mysle ze twoje wypociny nie bd tu nic znaczyc bo nie uczestniczysz i nie pomagasz w testach chcesz cos od siebie dodac wbij w godzinach 18-20 na tsaDBP i zacznij rozmawiac bo teraz to ty mozesz pisac i jedynie co sie zmieni to ilosc postow Duży uśmiech

Mam wbic na testy ktore wiem jak juz wygladaja?

Namek warrior> jebie kazdego. Wczesniej freezer jeszcze ale bez double kamki to juz chuja bedzie znaczyc. a namek warrior bedzie leczyl 5 typa i jeszcze ubijal. Serwer no cheat 2.0 aelo vs 10 typa solo.

Zamiast wziac ogarow z pvp jak rashel lub ktos to bierze randomow do robienia balansu > a potem bedzie z tego jeszcze wieksze gowno niz jest te special spelle wogole pomysl wziety z dupy. Problem byl w przyrostach hp,dmg i abso niektorych prof.

Tez mogl poprosic vicodina napewno by sie zgodzil zeby mu pomoc z balansem.

Do robienia trza miec pvp bez tego to balans bedzie calkowicie zjebany.

- NW został zmniejszony dmg z Choby
Jak byś czytał o byś wiedział ze NW to teraz jest tank. Nie jebie jak pojeby już z Choby. A to ze nie chcesz wbić na serwer i przetestować chara po nerfie to nie moja sprawa. Oczywiście było by o wiele szybciej i łatwiej jak by więcej ludzi wchodziło na testy i dawały nam propozycje do charów. Takie mówienie "NW op w chuj i jest do dupy gra" lub "Dajcie Brolly HP i dmg z łapy" nic nie daje. Musimy najpierw zrobić zmiany i potem testować w pvp. Większość czasu jestem solo z Vulturem i próbujemy zrobić ten balans. No ale jest trudno walić siebie samego na mc...

Sprawdza co jest i myśli co może jeszcze być lub czego nie powinno być Duży uśmiech

Ps.
To ciebie bije i wchodzisz na mC żeby mnie zabić hahahahahaha "Brolly + cooler" i jego nowy spell czasami się nie sprawdza, te czasami mam na myśli mC zamiast testować to wyganiasz ludzi na mc.
Jak dla mnie to nie test tylko żenada.
Tak na przyszłość daj innym równe szanse bo to wtedy sprawdza się chary czy nie są za bardzo OP.

Poza tym wszystko nabiera kształtów myślę że będzie fajnie  Oczko

A tak to goku, vegeta i brolly mają mocną łapę jeżeli dodać im dodatkowe dmg to wtedy postacie jak np. cooler, gohan nie mają w ogóle szans na wystanie .

1. Ogarnij się z tym biciem na MC... Testy robię razem z Risem i wtedy on ciebie w tym samym czasie. Wtedy jak ty mówiłeś ze bije cie na MC to Rise cie bil.
2. "przyszłość daj innym równe szanse bo to wtedy sprawdza się chary czy nie są za bardzo OP" no sorka jak mowie mu zęby nie bil a i tak cie wali, nie mam admina nie wyjebie go z serwa.
3. Co to Goku, Vegeta i Brolly nie mamy zamiaru dodać więcej dmg z łapy. Brolly dostał 35 hp na lvl i ma taki sam przyrost str jak Goku i Vegeta.
Odpowiedz
#63
hmm bd beta czy od kopa oficjalny start ?
Odpowiedz
#64
(16-07-2016, 15:31)this is sparta napisał(a): hmm bd beta czy od kopa oficjalny start ?

Raczej od razu start po co beta. Chcialbym przed startem zobaczyc info o najwiekszym update w historii i nie mowie tu tylko o balansie pvp.
Odpowiedz
#65
*** Curse Healing ***

Technika typu area, wielkości nendouriki u janemby, zabiera 5% ki przeciwnikowi (tylko targetowi) 3 razy co sekundę. Cooldown 30 sec.


przez ile to dzialac bedzie ? w sensie ile sekund
Odpowiedz
#66
Bedzie jeszcze odpalany test przed startem ? Wszystkie postacie na lascie najlepiej by bylo
Odpowiedz
#67
Cały czas jest odpalony bodajże.
Odpowiedz
#68
*** Curse Healing ***

Technika typu area, wielkości nendouriki u janemby, zabiera 5% ki przeciwnikowi (tylko targetowi) 3 razy co sekundę. Cooldown 30 sec.


przez ile to dzialac bedzie ? w sensie ile sekund, chodzi mi o te 5% ki przeciwnikowi walnie tylko 3x ? i cd 30s czy jak
Odpowiedz
#69
wyssanie życia po odznaczeniu targeta bez sensowne, niech 2 postacie zatrują spcka naprzykład będacego na 400-500 lvl gdzie senzu daje ledwo many nawet uciekajac aby naladowac mane nie zdoła, po odznaczeniu targetu także jak zatruwanie powinno przestać działać.


@EDIT

Szkoda że war będzie polegał na nowych technikach praktycznie, 3 sec stuna powinno być zmienione na 1.5 gdyż 2x stuny = cała wieczność itp..
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu