Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowy server
#1
Czesc,

Mam pytanie odnosnie nowego serwera czy jakiegos nowego startu obecnego s1 serwer juz ma pare lat i wydaje mi sie ze wiekszosc ludzi jest juz znudzona ta edycja, co powiedzieli byscie na nowy serwer.

Pytanie do vultura czy wgl planuje kiedys wypuscic jeszcze serwer.
Odpowiedz
#2
X D X D X
[Obrazek: iKg9T7R.gif]
[-] Polubienia: 1 Użyktownik Lubi post yalesz:
  • winstooneq
Odpowiedz
#3
(15-09-2019, 20:00)yalesz napisał(a): X D X D X

nie wnosisz nic do tematu wydaje mi sie ze powinien byc warn
Odpowiedz
#4
Też jestem za tym aby vultur otworzył jakiś nowy serwer.
Ludzie są zanudzeni grą, ciągle jest to samo, osiągneli juz dawno to co trzeba.
Nowym i starym graczom nie opłaca sie tam wchodzic ponieważ serwer nie istnieje w gamechat ani nic tak to chociaż bedzie jakis serwer co bedzie mozna pograc.
[-] Polubienia: 2 Użytkowniów Lubi post Savage:
  • akolita90, winstooneq
Odpowiedz
#5
Z taką mentalnością to Wy będziecie znudzeni grą co miesiąc. A to nie o to chodzi. "fajne gracze" przychodzą grać na 2 miesiące i się nudzą Szczęśliwy
Gracze 2k19
[-] Polubienia: 1 Użyktownik Lubi post Raav:
  • yalesz
Odpowiedz
#6
A ty nie jestes znudzony pustką serwera? Szczęśliwy po co takie glupoty gadasz jak tam na gamechat zywej osoby nie ma/ jedynie co trainy afk
Odpowiedz
#7
Jestem znudzony takimi graczami, się potem dziwić, że nie ma z kim grać.
[-] Polubienia: 1 Użyktownik Lubi post Raav:
  • yalesz
Odpowiedz
#8
Pare lat.. to niezłe pare lat, dopiero rok minął od kiedy wystarował ten server - jeszcze z 2-3 lata i możemy zacząć rozmawiać o nowym serverze Duży uśmiech
Odpowiedz
#9
(17-09-2019, 09:15)Vetto napisał(a): Pare lat.. to niezłe pare lat, dopiero rok minął od kiedy wystarował ten server - jeszcze z 2-3 lata i możemy zacząć rozmawiać o nowym serverze Duży uśmiech

To zawijam stad tu ani nie ma z kim sag zrobic a co dopiero powiedziec o JT albo o innym wymagajacym quescie(wymagajacym jakiejs innej osoby). Jedyne po co tu ludzie wchodza to trening
[-] Polubienia: 1 Użyktownik Lubi post akolita90:
  •
Odpowiedz
#10
(17-09-2019, 17:16)akolita90 napisał(a):
(17-09-2019, 09:15)Vetto napisał(a): Pare lat.. to niezłe pare lat, dopiero rok minął od kiedy wystarował ten server - jeszcze z 2-3 lata i możemy zacząć rozmawiać o nowym serverze Duży uśmiech

To zawijam stad tu ani nie ma z kim sag zrobic a co dopiero powiedziec o JT albo o innym wymagajacym quescie(wymagajacym jakiejs innej osoby). Jedyne po co tu ludzie wchodza to trening

Oni niechca resetu bo to jedyna edycja od jakis 15 kiedy moga szczekac.

Ta edycja i tak juz jest martwa i ten "updajt" nic nieda i tak za pol roku max bedzie reset charow i tak, niema sensu robic tematow poprostu czekac.
[-] Polubienia: 2 Użytkowniów Lubi post Adoxx:
  • , Tobby
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu