Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wielkie otwarcie event areny(25.01 i 26.01)
#1
[Obrazek: QLiq.png]
Siema! 


Jak pewnie wielu z was już zdążyło zauważyć przy kapsułach na vegecie pojawił się teleport
którego wcześniej nie było. Za teleportem znajduje się nowa event arena która będzie wykorzystywana
 przez władze do robienia wszelakich eventów. Arena daje władzy dużo więcej możliwości przy prowadzeniu eventów a w ten weekend arene 
czeka przysłowiowy "chrzest" w piątek oraz sobotę(25 i 26 stycznia) w godzinach wieczornych (miedzy 19 a 20) poprowadzę dla was kilka eventów(jeżeli w piątek lub sobotę 
nie będzie mnie w domuco może się zdarzyć to event zostanie przesunięty na niedziele również w godzinach wieczornych). Dokładny opis eventowej areny zostanie dodany na dniach na wiki
 o czym zostaniecie poinformowani na forum do tego czasu lekko przybliżę wam czego możecie się tam spodziewać:


-klasyczny i znany wszystkim dice event
-znany wszystkim organizowany głównie przez dymka parcel event
-event OX który mogą kojarzyć osoby które miały kiedyś styczność z grą metin2
-Event H/L z użyciem kostki
-monster eventy podzielone na 2 kategorie DO 500 lvla i OD 500 lvla
-wymyślony przeze mnie event którego nie widziałem na żadnym innym servie(info o tym evencie będzie podane gdy będzie on organizowany gdyż wymaga on wcześniejszych przygotowań)

Do każdego eventu na arenie jest oddzielna część wszsystko jest gotowe do użycia tak aby nie tracić czasu na np tworzenie ręcznie labiryntu do dice.




*Nie wszystkie eventy z wymienionych muszą się odbyć w ten weekend nagrody będą ustalane przez osobę organizującą i Vultura przyszłe eventy NIE MUSZĄ być wcześniej zapowiadane i mogą być robione spontanicznie (w rozsądnych godzinach) przez dowolnego uprawnionego do tego członka administracji. Więcej informacji o eventowej arenie znajdziecie wkrótce na wiki. Z racji tego, że obecnie nie ma nigdzie opisanej areny to jutro i w sobotę przed każdym eventem opiszę na czerwono dokładnie jak działa i "co tu się robi" tak aby każdy mógł się dobrze bawić.
[-] Polubienia: 2 Użytkowniów Lubi post Cive:
  • Vetto, Vultur
Odpowiedz
#2
Cytat:-znany wszystkim organizowany głównie przez dymka parcel event
Ahh, te czasy ElfBota gdzie event trwał 15 sekund... Duży uśmiech

Swoją drogą, aż mi się zachciało zrobić Labirynt Event - nie wiem czy ktoś to jeszcze pamięta Duży uśmiech
[-] Polubienia: 1 Użyktownik Lubi post Dymek:
  • Adoxx
Odpowiedz
#3
(25-01-2019, 00:51)Dymek napisał(a):
Cytat:-znany wszystkim organizowany głównie przez dymka parcel event
Ahh, te czasy ElfBota gdzie event trwał 15 sekund... Duży uśmiech

Swoją drogą, aż mi się zachciało zrobić Labirynt Event - nie wiem czy ktoś to jeszcze pamięta Duży uśmiech

ten z tymi dmami co maja na hita i trzeba zanzoken dawac? i pierwsze 3 osoby maja nagrode czy cos w tym stylu?.
Odpowiedz
#4
(25-01-2019, 01:23)Adoxx napisał(a):
(25-01-2019, 00:51)Dymek napisał(a):
Cytat:-znany wszystkim organizowany głównie przez dymka parcel event
Ahh, te czasy ElfBota gdzie event trwał 15 sekund... Duży uśmiech

Swoją drogą, aż mi się zachciało zrobić Labirynt Event - nie wiem czy ktoś to jeszcze pamięta Duży uśmiech

ten z tymi dmami co maja na hita i trzeba zanzoken dawac? i pierwsze 3 osoby maja nagrode czy cos w tym stylu?.

Tak dokladnie ten Szczęśliwy
Odpowiedz
#5
Cool!!!oneone1one111one
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości
Menu