Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Trenowanie Def i Ene na exicie.
#1
Witam

Myślę że skoro mamy postacie, które nie muszą "jeść" żeby mieć regen i dzięki temu mogą walnąć exita na takich Commando i przyjść sobie po resie poprawić(o ile ich nikt nie zabije) to macro na jedzenie powinno być dozwolone.
Dlaczego takie postacie jak np. Cell mają przewagę w tak ważnym aspekcie jak skilowanie Def i Ene (Ene nie jest łatwo ustać na afk, ale z odpowiednim Agi i eq jest to osiągalne).
Prosiłbym o nie pisanie "masz przecież ene i def trainy" skoro działają one pewnie z 5x wolniej i kosztują sporo siana... kiedy oni stoją za darmo.
Ten upierdliwy.
Odpowiedz
#2
nie wiem jak teraz, ale ludzie lubili ubijać mobki na ktorych skillasz.

nie wiem czy na bomberach w ogole da sie ustac bez heala.

na commando natomiast musza sie przebijac by cos lecialo. na sporym lvlu moznaby ustac z dodanym rege imo, ale na 350 nie moge bez eq, a jeden itemek juz sprawia ze sie nie przebijaja.

na m legach możesz stać  Cwaniak Cwaniak
[Obrazek: iKg9T7R.gif]
Odpowiedz
#3
(22-08-2018, 14:46)yalesz napisał(a): nie wiem jak teraz, ale ludzie lubili ubijać mobki na ktorych skillasz.

nie wiem czy na bomberach w ogole da sie ustac bez heala.

na commando natomiast musza sie przebijac by cos lecialo. na sporym lvlu moznaby ustac z dodanym rege imo, ale na 350 nie moge bez eq, a jeden itemek juz sprawia ze sie nie przebijaja.

na m legach możesz stać  Cwaniak Cwaniak

A Ty jak zwykle wiesz lepiej... Czy Ty musisz wszystko komentować nawet jak nie jesteś obeznany w sytuacji?
Dodatkowo powiedz mi co ma ubijanie mobków do tego co ja napisałem? Czy jesteś afk czy nie to i tak chuja zrobisz jak Ci ktoś mobki zabije.

Co do tego, że nie mogłeś ustać to może masz za słabe skille lub trzeba 1 itemek założyć(widziałem 230~ Cella z 140 Def), co do ene to chyba napisałem, że trzeba spełnić pewne wymogi, żeby stać na exicie. Mało osób tak może, a jak już ktoś może to musi być np Tufflem, bo inaczej nie będzie regen działał.
Ten upierdliwy.
Odpowiedz
#4
ubijanie mobków ma to do tego, że piszesz, że ludzie stoją za darmo milion godzin dziennie za free x D
poza tym jak sam piszesz, ze trzeba wymogi spelnic czyli wbic odpowiednia ilosc ene - musisz stac i healac.
tak jak pisalem, z 1 itemkiem wbijalbym def ze 3x wolniej bo bardzo slabo sie przebijaja, a bez eq musze healac. moglbym mniej zebrac commando ale po co :thinking:
[Obrazek: iKg9T7R.gif]
Odpowiedz
#5
No tak bo jak 200 lvl nie może stać to jest spoko, ale chuj że 400 zajebie exita i stoi 24h a Def rośnie za free, to normalne że czasem ktoś zajebie Ci mobki, ale i tak postać na exicie więc wyrąbane, a jak stoisz ręcznie to się wkurwisz bo tracisz czas lecząc się. Dlatego uważam, że pozwolenie na macro na fooda nie powinno być problemem. Generalnie sądzę, że poza expem macro powinno być dopuszczane, sporo ludzi przez to odpadło z tak głupiego powodu jak np macro na bieganie, kiedy te 140 tp wbijało się naprawdę długo, bo ja prawie cały dzień spędziłem na double skill z 130 na 140. Teraz są Kibito itemy to spoko, ale wcześniej to była porażka.

Mi głównie chodzi o to, że znowu w jakimś aspekcie jakaś postać ma dużo łatwiej... tak jak Shenron/Janemba z SP na bossach.
Ten upierdliwy.
Odpowiedz
#6
Na full agi z eq da sie bez problemu ustac ok. 50 bomberow na exit sprawdzone
Odpowiedz
#7
ale yalesz na 300 nie może, więc balanced i nie ma co zmieniać Niezdecydowany
Ten upierdliwy.
Odpowiedz
#8
ehh.. nie napisalem nawet żeby nie zmieniać, tylko pisze, że te twoje zasrane jedzenie da tylko na h lvlu z duzo iloscia agi jak sam placebo napisal.

ale nie lepiej pierdol coś bo przeciez po 2 dniach już bedziesz chcial trenic 24h/7 x D
[Obrazek: iKg9T7R.gif]
Odpowiedz
#9
Parę postaci ma sporo melee absa już na start, a on najwięcej daje, poza tym na takim 200+ to masz już pewnie z 30 statusow i raczej da radę ustać, a jak nie to jakiś najsłabszy item zakładasz i tyle. Lepiej jebnąć i tak exita i trenować wolniej niż gapić się w monitor...
Ten upierdliwy.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu