Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fragi ?
#11
Noł nejmy z wodbo się zleciały ?
#12
(12-07-2018, 17:37)Rashelovsky napisał(a):
(12-07-2018, 16:57)Many Szef napisał(a): Wy byliscie kiedykolwiek na warze czy mieliscie jakis h lvl na jakimkolwiek otsie ? Wy chyba w nogach spaliscie jak wam 8 fragow odpowiada, wyplakaliscie dzieciaki no cheat serwer to moze jeszcze no pvp wyplaczecie pajace bez rak, 700 osob na otsie a tu 8 fragow dziennie, to nawet nie jest, a szkoda gadac SzczęśliwyDDDDDDD

a ty byles? na warze? zawsze na otsach bylo 5 fragow albo 3 a do warow byly warmody za ktore nie bylo fragow panie h lvl widze piszesz z opowiesci jakiejs od low lvli

a ty grales gdzies indziej niz na tym otsie czy wiernosc ponad wszystko i chuja wiesz? odpaliles sie wczoraj na moim ziomku to was wyjebalismy, podbily jeszcze jakies 2 no name ktorych uderzylem gosc poszedl w pizdu bo spierdolil padl za pol godziny i dostalem rsa za darmo i ty smiesz sie wypowiadac ze to jest dobra opcja ? O war modach gadasz? Zejdz na ziemie bo od grania nocek pojebalo ci sie w bani czlowieku tu nie ma nawet gildi i kto normalny nie zaznacza typa ktory mu gdzies przeszkadza tylko pisze o war moda, co za polmozg
#13
do tego mozesz zabijac typa na respie w nieskończoność bo nic nie traci i bedzie wracał 24/h na respa jaka tu logika bic typa jak nic nie traci a zabijesz go 7 razy i wiecej nie ubijesz i sie wpierdala na respa ... 3-4 fragi na 700 osób no ty chyba pijany
#14
Nie podoba się to nie grajcie... Proste
Temat do kosza Uśmiech)
[-] Polubienia: 1 Użyktownik Lubi post Sesiu:
  •
#15
Najlepiej powiedziec, nie pasuje to nie grajcie Szczęśliwy ja pierdole co za banda dzieciakow co se biegaja 50 lvlami w wakacyjna przerwe od szkoly padna i beda pierdolic, ze jest super bo 8 fragow i najs and gud i can back and wkurwiac more, wy serio idziecie taka droga dedukcji ? Ten ots jest za maly na 700 osob i jedyne co moge zrobic w ciagu 24 godzin i 6h staminy to zajebac 8 osob ? Jeszcze sie weekend nie zaczal a wy juz chyba nie myslicie na trzezwo, przeciez mnie tez to tyczy ze moga mnie jebac inni bo nie mam topki, a walcze o to bo to jest kpina
#16
Jeśli władza uzna, że 8 fragów to za mało, na pewno ktoś się w temacie jeszcze odezwie.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu