Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Klient PrioGames.com
#1
WSZELKIE PROBLEMY Z KLIENTEM:
1. Uruchom jako administrator:
2. https://www.microsoft.com/en-us/download...x?id=48145
3. Aktualizacje systemowe
4. ANTYVIR/FiREWALL
5. Instalacja na dysku systemowym oraz nie na pulpicie tylko dysku
6. Usunięcie prioclient z folderu Użytkownika



[Obrazek: miniLogo.png]

Client PrioGames 1.2.1
No launcher version

MIRRORS:




Przypominam rejestrując konto zaakceptowaliście politykę prywatności oraz regulamin
[-] Polubienia: 1 Użyktownik Lubi post Vultur:
  • rzuffik
Odpowiedz
#2
dzienki działa
[Obrazek: iKg9T7R.gif]
Odpowiedz
#3
Już nie będzie żadnych zmian? Uśmiech
Odpowiedz
#4
Już jest client zaraz odpalają serwa
Jaram się
[-] Polubienia: 1 Użyktownik Lubi post Platon:
  • rzuffik
Odpowiedz
#5
UWAGA ZNALAZLEM KOLEJNA MYSLE ZE POMOCNA SPRAWE bo po zrobieniu wszystkiego co tu napisane dalej w robocie mi nie działał client Szczęśliwy
https://www120.zippyshare.com/v/jh1WiTwv/file.html - sciagnac to i wkleic do folderu z clientem i powinno byc ok Oczko sciagalem z 10 tym dlli i tylko ten działał mimo ze wszystkie sie tak nazywały Oczko
[-] Polubienia: 2 Użytkowniów Lubi post Rashelovsky:
  • Farmazon, jawamdam
Odpowiedz
#6
rashel dzieki wielkie dziala mi
Odpowiedz
#7
Ja tam mam wszystkie upki zainstalowane i zrobione wszystko żeby nic nie blokowało, x testów sieciowych a jednak ping skacze do 400 nawet, fpsy spadają do 20 i lagi takie że zmuszony jestem grać w gry typu fortnite itp. lub w inne otsy z klientami takimi jak ten :<

Brat tak samo ma.
A szkoda bo nie tylko ja czekałem na dobre zmiany już trochę czasu : D

Może kiedyś :<
Przekonanie Vultura do czegokolwiek jest jak dropnąć Magic Snow Balla z Ice Beasta !

Płacz
Odpowiedz
#8
(10-07-2018, 15:44)MarioXx napisał(a): Ja tam mam wszystkie upki zainstalowane i zrobione wszystko żeby nic nie blokowało, x testów sieciowych a jednak ping skacze do 400 nawet, fpsy spadają do 20 i lagi takie że zmuszony jestem grać w gry typu fortnite itp. lub w inne otsy z klientami takimi jak ten :<

Brat tak samo ma.
A szkoda bo nie tylko ja czekałem na dobre zmiany już trochę czasu : D

Może kiedyś :<

Probowałeś zgodności i uruchamiasz jakos admin? Mieszkasz w Polsce, bo my mamy po 25-30 pingu?
Odpowiedz
#9
zmniejsz sobie fps interfejsu z max na 60 mi np dodaje to 1000fps Szczęśliwy
Odpowiedz
#10
(10-07-2018, 15:59)Rashelovsky napisał(a): zmniejsz sobie fps interfejsu z max na 60 mi np dodaje to 1000fps Szczęśliwy

Dzięki Cwaniak

To trochę pomogło czasami mam 100 fps O.o ale co do pingu to mam 35 na sekundę i po 280 skacze.

Tak Mieszkam w Polsce Cwaniak

Zobaczę jeszcze parę ustawień, może coś gdzieś zmieniłem do innych gierek.
Przekonanie Vultura do czegokolwiek jest jak dropnąć Magic Snow Balla z Ice Beasta !

Płacz
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu