Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Reworked Maps... coming soon
#19
(26-05-2018, 02:33)Vultur napisał(a): Oj Adox Adox, jak zwykle najmądrzejszy - brak zielonego pojęcia o rozgrywce, ale wszystko wie lepiej niż cały support razem wzięty.


Mam dla Ciebie bardzo przykrą informację, gdyż na tej edycji nie będzie elfa, który robił wszystko za Ciebie, także twój OP SPC nie będzie każdą chobą trafiać Smutny

Zarobić? Cały szereg rzeczy będzie, które ludzie będą kupować i to w mniejszym stopniu pay-to-win, które staramy się ograniczyć w rozgrywce.

1-2 tygodnie edycja? takiej, krótkiej to tu chyba nigdy nie było Duży uśmiech


Pozdrawiam

Ta edycje co alvarissy mialy po bp creditek/ssow przez auto loota trwala 8 dni potem juz byly pustki. Przez pustki mam na mysli wary bo jak wiadome jesli sa wary=serw zyje niema warow=serw R.I.P

Na tej edycji niebylo elfa co moj spc byl op. Bez auto obracania, wtedy sie mialo tylko auto clickera na senzu.

Rozrywka? na dbp niema takiego czegos i nigdy niebylo, praktycznie wszytkie Hard Questy sa niewykonalne dla nowego gracza. Jedyna tutaj opcja jest taka zeby ulatwic questy na hardy o 75% i je znerfic chyba ze juz je nerfiles bo hardy dawaly w chuj za duzo. Wogole Przeskoki Easy/Medy i Hardy sa za wielkie Postac z easy a postac bez easy i sie praktycznie postacia bez easy nieda zabic postaci z easy nawet z roznica skilla o 100%.

I ci kazdy powie ze veteran dbp robi hardy w 2-3 tyg a nowy gracz jesli je wogole zrobi to zrobi to w okolo 2-3 miechy jesli do tego bedzie zdeterminowany a w 99% taki gracz odejdzie bo ludzie z hardami dominuja serwer.
Tak samo na dbp niegranie naprzyklad 24h za bardzo typa trzyma w plecy. Praktycznie niegrasz jeden dzien i o top 1 mozesz pomarzyc co prawda stamina miala z tym pomoc tylko ze z limtowana iloscia respow na jakich mozna expic to i tak robi w chuj roznice naprzyklad jak taki goku ma miec podobny exp do freezera? albo spc do freezera? bylo to widac jak shroudedowi i sall akinowi sie expilo spckami musieli siedziec na pieprzonym vcq zeby wogole fuzke wbic co ja i rashel juz mielismy okolo 830-900 na buubku i brollasie.

Pamietam jeszcze ta edycje co aelo mial top 1 530 androida przed reb i dostal bana na 4 dni a icons mial wtedy 480 po tych 4 dniach bana icons juz mial fuzke po rebie. <Wtedy juz byl Stamina System jesli dobrze pamietam>
I mi tu niechodzi o bany bo ich pewnie niebedzie ale mi chodzi o to ze jak ktos ma wakacje powiedzmy tydzien w hiszpani i niema dostepu do kompa to zeby niebyl tak w tyle ze juz praktycznie moze dac exita.

I co do Elfa to ja w pvp przewaznie tylko uzywalem do auto senzu a co do obracania uzywalem tylko bo inni uzywali to jakos dorownac musialem.

A jak mi niewierzysz to sie spytaj rashela co dokladnie uzywalem na tej edycji co gralem na Xodzie.

Mi tam elf bardziej przeskadza niz pomaga.

Ja ci tylko mowie o problemach DBP ale pewnie rashel i tak ci pomogl w 80% w tych co wymienilem. Ja ci tylko mowie co potrzebuje chociaz malych zmian zeby polepszyc rozrywke o 200%.
Bo ty zawsze miales problem w tym ze szukales duzych zmian mimo ze w calym DBP zeby polepszyc rozrywke o jakies 2x jest duza ilosc malutkich zmian.
Naprzyklad zwiekszenie ilosci expa za taski ktore sa potem nieoplacalne do robienia np ice beasty/yeti.
Dodac lepsze miejsca do lootania kasy naprzyklad mozliwosc selania m beltow zeby przyspieszyc mozliwosc zrobienia STQ bo potem sie ma ich backpacki po nic.
Zbalansowanie Power/Agility zeby byly porowno a nie ze Agility daje 5% abso a power 7.5% dmg czy jakos tak. w kazdym badz razie wiem ze power>agility o czym gadam chyba okolo roku.

Dodac nowe sety dla TANK/DPS/KI i zrobic crafting system zeby wykorzystac do czegos szmatki bo tak naprawde na dbp jedyne co sie liczylo to CC/SSY/PPKI i nic innego a jak by sie dodalo sety to naprzyklad do Dps Potrzebujesz Red/Yellow/Orange/Golden Szmatki do Tanka Blue/Black/Violet/White a dla KI Light blue/Green/Light Green/Grey i nawet przez takie cos dochodzi nowa waluta do serwera bo tak to ultimate questa robia 3-4 osoby na edycje i jak kupuja to te szmatki sa warte grosze a tak jak naprzyklad wyjedzie sie z potrzeba 1k szmatek na 1 item to ludzie beda zbierac i je selac jak beda potrzebowali kasy. To samo domy/ssy zeby byly potrzebne do craftu eq a nie tylko mag/infernal co jeszcze bardziej powiekszy gospodarke.

Poprostu dodac questy/itemy co wymagaja itemy ktore na dbp juz sa naprzyklad blaze fires maja tylko 1 uzytek to samo z symbolem mimo ze leca teoretycznie jak blaze fires mimo ze jest potrzebny 1.


Wiadomości w tym wątku
Reworked Maps... coming soon - przez Vultur - 24-05-2018, 01:15
RE: Reworked Maps... coming soon - przez Rashelovsky - 24-05-2018, 01:21
RE: Reworked Maps... coming soon - przez yalesz - 24-05-2018, 08:15
RE: Reworked Maps... coming soon - przez Rashelovsky - 24-05-2018, 08:16
RE: Reworked Maps... coming soon - przez Cive - 24-05-2018, 09:57
RE: Reworked Maps... coming soon - przez Vultur - 24-05-2018, 17:20
RE: Reworked Maps... coming soon - przez Invisiblity - 24-05-2018, 19:30
RE: Reworked Maps... coming soon - przez Raav - 25-05-2018, 00:17
RE: Reworked Maps... coming soon - przez Frexor - 25-05-2018, 14:41
RE: Reworked Maps... coming soon - przez Vultur - 25-05-2018, 17:23
RE: Reworked Maps... coming soon - przez Raav - 25-05-2018, 19:15
RE: Reworked Maps... coming soon - przez yalesz - 25-05-2018, 19:44
RE: Reworked Maps... coming soon - przez Vultur - 25-05-2018, 20:12
RE: Reworked Maps... coming soon - przez Rashelovsky - 26-05-2018, 00:19
RE: Reworked Maps... coming soon - przez Adox244 - 26-05-2018, 01:33
RE: Reworked Maps... coming soon - przez Vultur - 26-05-2018, 02:33
RE: Reworked Maps... coming soon - przez Adox244 - 26-05-2018, 03:58
RE: Reworked Maps... coming soon - przez Vultur - 26-05-2018, 04:11
RE: Reworked Maps... coming soon - przez Frexor - 26-05-2018, 11:10
RE: Reworked Maps... coming soon - przez Pan biechu - 26-05-2018, 11:20
RE: Reworked Maps... coming soon - przez Cive - 26-05-2018, 11:38
RE: Reworked Maps... coming soon - przez Adox244 - 26-05-2018, 11:40
RE: Reworked Maps... coming soon - przez Raav - 26-05-2018, 11:58

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu