Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nagroda za lajki
#11
(22-05-2018, 17:30)Vultur napisał(a):
(22-05-2018, 16:24)MarioXx napisał(a): Wszystko wygląda za ahyhm . FAJNIE,  dopracowanie na poziomie ale jest jedno ale : D

Czy znowu powstanie serwer który będzie ograniczany czy rozwijany w nieskończoność.
Na co pewnie wielu graczy czeka od lat Serce

Pewnie moje pytanie pozostanie niespodzianką ale widzę że ktoś, coś cię napędza i warto poczekać jeszcze troszkę  Podejrzany

Hmm, zobaczymy jak to będzie wyglądać Uśmiech

ktoś/coś -> kawa  Duży uśmiech
no i sami się trochę napędzamy, tzn ja napędzam ich a oni mnie Uśmiech -> support
Bo Cive, Rashel, Waifu no i Arek (jego nie znacie, robi pewien projekt, aby nowym było łatwiej) mi sporo pomagają przy tej aktualizacji.

Myślę, że będzie sukces, zobaczymy.

A rozwiniesz bardziej rozmowy z npc i wyświetlanie np: "gdy osiągniemy dany lvl będą podpowiedzi na jakie potwory można się udać , jaki quest można zrobić  , "
albo czy bd specjalne sety dla "support,tank,dps" <- aby gra nie kończyła się tylko na titankach etc + może wymagania noszenia itemów od skili np: sw,str,blast,kilvl,lvl. Do tego może usunąć taski i bardziej je rozwinąć aby cały czas wykonywać za np :  SummonPoints&exp "które można wymieniać na cc,pacc oczywiście wszystko ustalasz pod siebie byś nie musiał utrzymywać servera ze swej kieszonki .
Gratuluje Reworku Mapy Super Serce

#12
(22-05-2018, 19:00)Raav napisał(a): Arka nie znam Cive to chyba też ktoś nieznany... Mogę się mylić... Szczęśliwy

Kto to cive?


Ps Liczba postów: 863 wciaz noname
#13
No widzisz... Dlatego liczby na forum niczego nie mówią Niezdecydowany
#14
gitara


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu