Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Błąd
#1
Może mi ktoś powiedzieć czemu nie moge się zalogowac? wpisuje passy i tylko laduje ciagle, a potem błąd. Nawet przy okienkach po lewej stronie tych login itp mam czarne pola :Język
Odpowiedz
#2
Pobrany klient z tej strony: http://sv2.priority-servers.pl/?subtopic=downloads

Grałeś wcześniej czy tak nagle się stało czy dopiero załozyłeś konto, moze nowy komp, wiecej szczegolow.
Odpowiedz
#3
Grałem w marcu przed tym całym updatem.. Teraz mam nowego lapka i nie wiem czy to nie przez to, że korzystam z win8
Odpowiedz
#4
(12-07-2017, 20:59)Rodzyn napisał(a): Grałem w marcu przed tym całym updatem.. Teraz mam nowego lapka i nie wiem czy to nie przez to, że korzystam z win8

A pobierałeś klienta nowego ze strony, bo jak nie to inaczej Ci nie zadziała.
Odpowiedz
#5
Zawsze pobierałem klienta tylko ze strony.. Dzisiaj z rana go pobrałem i nie działał
Odpowiedz
#6
(13-07-2017, 00:39)Rodzyn napisał(a): Zawsze pobierałem klienta tylko ze strony.. Dzisiaj z rana go pobrałem i nie działał

moze nie skasowales starych plikow? pobierz go i wypakuj w nowym miejscu bo moze mieszaja Ci sie wejsciowki :Uśmiech a jak nie to blokuje Ci ktos porty..
Odpowiedz
#7
Tak jak pisałem wyżej, mam nowego laptopa, wiec nie jest to mozliwe, ze mam stare pliki Duży uśmiech
Odpowiedz
#8
(13-07-2017, 11:03)Rodzyn napisał(a): Tak jak pisałem wyżej, mam nowego laptopa, wiec nie jest to mozliwe, ze mam stare pliki Duży uśmiech

Sprawdz wlasciwosci>zgodnosc>otworz w trybie zgodnosci z win 7+otworz jako administrator
Odpowiedz
#9
Dziwne, bo ściągnąłem wersję wodbo i działa normalnie.. a z klasycznymi grafikami już nie
Odpowiedz
#10
Tzn, ze anty wir blokowal 1 klienta Uśmiech
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu