Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Cive] Shine
#1
No to niby gdzie widać autosenzu? Rozumiem, że trudno jest niektórym klikać senzu co 2s aby sobie nie narobić exhaustu. To stwierdzenie, sięgałem po picie, byłem afk - fajnie że wiesz co robię, po pierwsze nie napisałeś nawet czy jestem, po drugie jeśli tak bardzo Cie to interesuję to czekałem na exhaust zanzokena, aby sobie przeskoczyć mobki. Po co używam senzu wracając na respa? No może po to aby wbić achivment i nie stracić transa? 

Polecam Ci wrzucić filmik jak specjalnie sprawdzasz mnie, a następnie 3 sekundy później wpadają po mnie didus i lucus. Wcale nie jesteś stronniczy niee. Prawda jest taka że na siłę chcesz zbanować mnie i myczów bo żal Ci dupę ściska, że Cizia dostała unbana. Jak sam stwierdziłeś latałeś za mną co najmniej 30min. Cała sytuacja miała też dziwnym przypadkiem miejsce wtedy kiedy zostało mi do oddania taska 10mobów, i miałem na sobie full eq z 2 kont. Zapewne obserwował również jak w dp przerzucam eq między charami. Coś dużo tego "pecha i przypadków".

Na przyszłość radzę sprawdzać autosenzu przez pushanie i pisanie, bo tak to gówno widać, ta sama sprawa co był niby cizia na dashu.

Link do tematu
http://board.dbp.prioritygame.pl/showthr...59#pid9559
Odpowiedz
#2
Cive normalnie przeginasz pale chlopie z tymi banami, powiedz mi jak mozna dac bana za auto senzu typowi ktory byl caly czas przy kompie jeszcze jakos glupio tlumaczysz ze nie widziales cyferek od exhausu, przeciez istenieje mozliwosc ze gosc poprostu od paru h siedzial na respie i reka mu sie juz tak przyzwyczaila ze wcinal te senzu systematycznie, a ty pierdolisz ze odrazu macro, pewnie tak twierdzisz bo siedzac tyle czasu na trainach oduczyło sie klikac jebane senzu co? Auto senzu nie da sie udowodnic biegajac tylko za nim i patrzec co ile wciska fasole, rozumiem jeszcze jak by biegal napierdzielal 4 spele i jeszcze pisal pelne zdania to oczywiscie ze notka, albo jak bys do niego wypisywal, a gosc bylby afk i jadl senzu. To co ty tu nagrales to mozesz wyslac ewentualnie do smiechu warte, i szybciutko napisac do Vultura ze zgrzeszyłes poraz kolejny i glupota okazala sie zbyt potezna.

Zeby ocenic macro po tym nagraniu powinienes ogarnac z 2 konkretnych analitykow, i niech wyliczaja dokladnie czy to jest co 2 sec, czy np 2.3, 2,2, 2,4 sec wez sie debilu ogarnij.

Nie pozdrawiam.
[-] Polubienia: 1 Użyktownik Lubi post Sprawiedliwy121:
  •
Odpowiedz
#3
Według moich liczeń tak o w myślach to te senzu równo nie wchodzą gość pewnie ma różne opóźnienia ustawione wiec cive musiałby rozpisać cały filmik ze one sie powtarzają.
[-] Polubienia: 2 Użytkowniów Lubi post Rashelovsky:
  • , Sprawiedliwy121
Odpowiedz
#4
Nawet jesli by sie powtarzaly co jakis czas to i tak zaden dowod, Shine robil zbyt malo czynnosci naraz zeby stwierdzic u niego macro.
A tak pozatym to Vultur jak mozesz to ogarnij troche tego cive, wiadomo ludzie moga sie mylic, no ale to juz nie pierwszy raz w ciagu paru dni.
Odpowiedz
#5
Po 1 nigdzie nie napisalem, ze latalem za toba 30 minut bo mam lepsze zajecia. Latalem za toba tyle ile trwa filmik czyli 3 minuty z kawalkiem. Co do tego, ze wczesniej cie sprawdzalem i wpadl po ciebie ktostam to czysty przypadek przeciez ja nawet nie moge teleportowac graczy w inne miejsce niz do yamy nie pisalem "hej jestes" bo nie sprawdzalem czy jestes przy kompie. Nie wiem czemu twierdzisz, ze chce zbanowac ciebie czy myczow na sile. Ja juz od ponad tygodnia nie gram tu i nie nie grzeje traina jak wszyscy mi wmawiaja po prostu loguje sie tylko na BNa nie trzymam z nikim a i tak kazdy kto dostanie bana zarzuca mi stronniczosc. Jak dla mnie jest to auto senzu nie wiem czy jakis easyclicker czy inny program. Za takie cos juz byly bany np jak na ostatnim no cheat Nino bil sie z Vicodinem. Filmik trwal moze z 2 min i nie byl nawet robiony jako report lecz jako filmik z pvp a nino dostal delete bo bylo widac, ze uzywa senzu co 2 sekundy. Nie sadze, ze latajac od capsy na mobki potem expiac na nich ani razu nie zdazylo ci sie kliknac senzu za szybko/nie kliknac go/kliknac troche pozniej. Zostawiam dla inviego/dymka
Odpowiedz
#6
Jak to jest ze ja ani nikt z tych których jestem pewien że nie kombinują bez sensownie nie mamy żadnych notek ani tym bardziej nie było bana. Poprostu nie kombinujemy i nie mamy tych problemów ze na free dostajemy bany lub notki. Placzecie na władzę bo co ? Bo dupa boli żeby zrobić achiv ręcznie ? Zapewniam że się da... civ robi swoją robotę i nie wieże ze by się dopierdalal z dupy. Jakoś ci co nie kombinują nie mają żadnych śmiesznych spin z władzą
[-] Polubienia: 1 Użyktownik Lubi post Kowbojek:
  • yalesz
Odpowiedz
#7
Cive, brak mi słów.
Cytaty:
Tożsamość mycza:
"Dodaje do listy sprawdzac co 5 minut."
Ban Cizi:
" zawsze chcialem zbanowac mycza"
Niee wcale nie chcesz nas ujebać, skąd.
Mówisz, że nie latasz za mną hmm wpada po mnie didus solo, sprawdzasz mnie, uciekam czekam 10min wracam na respa sprawdzasz mnie bije mnie lucius i didus chwile ich stoję, padam afkuje chwile u jamy wracam na respa i znów sprawdzasz. E czekaj masz lepsze rzeczy do roboty racja i wcale nie jest to szukanie na siłę bana Duży uśmiech

Kolejna sprawa te senzu nie są w równych odstępach czasu. To, że nie ma dymku oznacza tylko że nie spamuje ich jak pojeb tylko wciskam co 2-3s - widocznie Cie to przerasta.
To w co Ty wierzysz to kwestia wiary i mnie to absolutnie nie interesuje, chce dowód konkretny że używam makro, tylko fakty się liczą. Nie jesteś wstanie udowodnić mi że tego nie wciskałem bo jest to jak najbardziej wykonalne.

Kolejny przykład że nie jesteś stronniczy wcale - hokomurczak nagranie na jego macro bez daty = nie dostaje bana. Takie samo nagranie na mnie bez daty = ban. Musiałem czekać na unbana.
Odpierdalasz maniane i taka jest prawda. Co więcej się z tym nie kryjesz i gubisz się we własnych kłamstwach, wystarczy Cie cytować by widać jaki z Ciebie jebany hipokryta.
Odpowiedz
#8
(24-06-2017, 13:53)Hate napisał(a): Cive, brak mi słów.
Cytaty:
Tożsamość mycza:
"Dodaje do listy sprawdzac co 5 minut."
Ban Cizi:
" zawsze chcialem zbanowac mycza"
Niee wcale nie chcesz nas ujebać, skąd.
Mówisz, że nie latasz za mną hmm wpada po mnie didus solo, sprawdzasz mnie, uciekam czekam 10min wracam na respa sprawdzasz mnie bije mnie lucius i didus chwile ich stoję, padam afkuje chwile u jamy wracam na respa i znów sprawdzasz. E czekaj masz lepsze rzeczy do roboty racja i wcale nie jest to szukanie na siłę bana Duży uśmiech

Kolejna sprawa te senzu nie są w równych odstępach czasu. To, że nie ma dymku oznacza tylko że nie spamuje ich jak pojeb tylko wciskam co 2-3s - widocznie Cie to przerasta.
To w co Ty wierzysz to kwestia wiary i mnie to absolutnie nie interesuje, chce dowód konkretny że używam makro, tylko fakty się liczą. Nie jesteś wstanie udowodnić mi że tego nie wciskałem bo jest to jak najbardziej wykonalne.

Kolejny przykład że nie jesteś stronniczy wcale - hokomurczak nagranie na jego macro bez daty = nie dostaje bana. Takie samo nagranie na mnie bez daty = ban. Musiałem czekać na unbana.
Odpierdalasz maniane i taka jest prawda. Co więcej się z tym nie kryjesz i gubisz się we własnych kłamstwach, wystarczy Cie cytować by widać jaki z Ciebie jebany hipokryta.

Człowieku nie potrafisz zrozumiec zartu? Nie ma zadnej listy sprawdzac co 5 minut.

Sytuacja wygladala tak, ze wczoraj dalem do ciebie tp jak stales na blaze metalach przed zamkiem postalem chwilke bo przed wlaczeniem hypercama musze czekac 20 sekund aby zamknac jakis komunikat przez caly czas obserwujac cie tzn stales w miejscu nic cie nie bilo a ty non stop senzu co 2 sec. Pomyslalem, ze mozesz byc afk i jak wlaczyl sie hypercam zrobilem checka na ktorego odpisales. Po zrobieniu checka nie wylaczalem hypercama bo zaciekawilo mnie te senzu bo nikt kto je recznie klika nie robi tego tak jak ty. Niestety moj wielki plan nagrania tego auto senzu popsuly 2 osoby ktore po chwili cie zabily poczekalem z 15-20 minut i dalem do ciebie tp od tamtej pory wszystko jest na filmie z poprzedniego tematu. Prawda jest taka, ze nawet cie nie znam, jak gralem to nie miales nawet tutaj chara a i tak twierdzisz, ze sie na ciebie uwzialem specjalnie. Tak jak jeszcze mycz moze zarzucic komus stronniczosc bo prawda jest taka, ze z wiekszoscia servera ma na pienku tak ciebie nie znam i zarzucanie mi stronniczosci jest conajmniej smieszne.

@ chyba trzeba wprowadzic punkt w regulaminie, ze wladza nie moze zartowacNiezdecydowany nawet nie wiedzialem, ze jestes z myczem w teamie moze dlatego, ze nie gram i nie trzymam z nikim? dla twojej wiadomosci to rozdalem bardzo duzo notek za uzywanie senzu na tm. W folderze z nagraniami mam ponad 360 plikow i uwierz mi ani wasz team ani team dorpazow nie stanowi nawet 10% tych filmow. Robisz z siebie jakas ofiare a prawda jest taka, ze jakbys gral uczciwie to bys nie musial teraz robic tematu na forum.
Odpowiedz
#9
Żartu? Takie tłumaczenie, ktoś sobie dla żartu w miejscu publicznym zrobi bomb-pranka, czekaj idzie siedzieć i gówno kogo obchodzi czy to był żart. Ty jako reprezentant swojego stanowiska powinieneś świecić przykładem, a nie jeszcze prowokować takie sytuacje głupimi żarcikami.
Nie znasz mnie i nie musisz, wystarczy że gram z myczami i tyle wystarczy by zyskać Twoją "sympatie".
Ta sytuacja pod blaze towerem, że niby nie było mobów i stałem w miejscu, to też ściema bo respiły się po 2 blaze. Sprawdziłeś mnie odpisałem normalnie - tak więc mogłem klikać to senzu jak mi się podobało, tak samo jak na załączonym przez Ciebie "dowodzie".
Zanim zacząłem tu grać myczki mówili, jak to wygląda i nie chciałem wierzyć, postanowiliśmy zagrać, spróbować i niestety mieli racje.
Serio nie lubię, obrażać ani być agresywnym ale na Ciebie to samo się na język rzuca, jeszcze pół biedy jakbyś się przyznał, ale nie, - będziesz się krył jak i tak wszyscy wiedzą jak jest naprawdę.
Na trainach stoją afki na autosenzu, autoemotkach, ciekawe, że tylko my jesteśmy reportowani i sprawdzani Duży uśmiech
Odpowiedz
#10
Admin Vultur: 12:40 shine has been unbanned.

@Cive, jak banujesz za coś za co nigdy nie banowaliśmy to pisz do mnie zanim to zrobisz...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu