Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CN Cive
#1
Dostałem notke z dupy - przez co wpadł ban na 4 DNI. Za co niby notka Cive?
Expie sobie normalnie po czym zostaje sprawdzany przez Cive odpowiadam normalnie po czym dokładnie 3 sekundy później wbija po mnie Didus i Lucus Vip przypadek? 
Dobra wyjebałem się, wracam na expa i co notka od cive i ban na 4 dni. Proszę o dowód mojego unofficial software.
Widzę, że bany za free wracają.
Odpowiedz
#2
Jak masz 3 notki=ban 4 dni. Dostales bana pewnie za wyzywanie a nie notke. poprostu zle kliknal.
Odpowiedz
#3
Wyzywanie? Nic do nikogo nie pisałem Duży uśmiech

Specjalnie dostałem notke za free, abym dostał bana. Ja chce zobaczyć dowód za co dostałem tą notkę.
Odpowiedz
#4
hate ale moze ktos mu dal filmik na pw/fb lub gdzies jak bociles lub cos dlatego dostales notke
Odpowiedz
#5
Proszę więc o udostępnienie tego filmiku. To jest wykorzystywanie pozycji i ban za free, zapewniam.

Co więcej, jeśli nie będzie wystarczającego dowodu proszę o naganę dla Civa.
Odpowiedz
#6
Dostales notke za auto senzu za jakies 40 min wstawie filmik.


https://youtu.be/qdom5CqMio0

Jak widac na filmi uzywasz przez calutki film senzu w takich samych odstepach. Przez te ponad 3 minuty ani razu nie bylo odliczania, ze kliknales senzu szybciej. Na poczatku filmiku widac, ze zatrzymujesz sie na chwile nie wiem siegales po picie czy cokolwiek a senzu dalej sie uzywa jak dla mnie 100% autosenzu mam tez filmik jak cie sprawdzalem jakies 20 min wczesniej gdzie takze stoisz w miejscu i uzywasz caly czas ladnie senzu co te 2 sekundy. Dostales notke na twoje nieszczescie byla to 3 wiec wpadl ban na 4 dni.
Odpowiedz
#7
uwazam za wyjasnione

Temat został przeniesiony do Śmietnika.

Jeżeli uważasz, że temat nie został wyczerpany, napisz na PW.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu