Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PrioGames.com 2019
#1
[Obrazek: MV3s.png]
[Obrazek: gzRH.png]
[Obrazek: sbnE.png]
[-] Polubienia: 2 Użytkowniów Lubi post Vultur:
  • , yalesz
Odpowiedz
#2
Gdzieś te outfity już widziałem Smutny

Jak juz niestety musicie zmienić, to mam nadzieje, ze przynajmniej te stare rowniez zostana i bedzie mozna ich ciagle uzywac. Nie robcie tutaj takiego gowna graficznego jak jest na DB*, gdzie lataja jakies mutanty halloweenowe, bo tam juz dawno nie czuc, ze to Dragon Ball  (gram tu od niedawna glownie ze wzgledu na te grafiki, bo tam niby maja do wyboru, ale i tak od dawna jest to wymieszane z jakimis zjebanymi skinami, wiec w praktyce wyboru nie ma)
Odpowiedz
#3
(19-01-2019, 07:48)michalK120 napisał(a): Gdzieś te outfity już widziałem Smutny

Jak juz niestety musicie zmienić, to mam nadzieje, ze przynajmniej te stare rowniez zostana i bedzie mozna ich ciagle uzywac. Nie robcie tutaj takiego gowna graficznego jak jest na DB*, gdzie lataja jakies mutanty halloweenowe, bo tam juz dawno nie czuc, ze to Dragon Ball  (gram tu od niedawna glownie ze wzgledu na te grafiki, bo tam niby maja do wyboru, ale i tak od dawna jest to wymieszane z jakimis zjebanymi skinami, wiec w praktyce wyboru nie ma)

Gdzie widziałeś te outfity? One są robione na zamówienie... w dodatku to nie są standardowe wyskości.
[Obrazek: gzRH.png]
[Obrazek: sbnE.png]
Odpowiedz
#4
Jutro poszukam, bo nie pamietam nazwy (ten ots juz nie istnieje od dobrych 5 lat)

I ponawiam prosbe zeby te stare grafiki zostaly chociaz do wyboru bo to jest jedyne co wyroznia ten typ ots DB od jakiegos syfu na gameboya czy innego wodba, nie popelniajcie bledu poprzednikow.
Odpowiedz
#5
Tak jak zostało powiedziane, grafiki, które widzisz wyżej są zrobione na zamówienie. Od zera. Nie mogłeś widzieć TAKICH SAMYCH grafik. PODOBNE GRAFIKI ≠ TE SAME GRAFIKI.
Odpowiedz
#6
to jest kwestia gusty i przyzwyczajenia. Oby tak dalej gogogo !
Odpowiedz
#7
Podobają mi się te grafiki, są ładne.. ale byłoby miło, gdyby był wybór pomiędzy tymi, a starymi..
Niestety, raczej tak się nie stanie, bo aktualne grafiki nie mają nowego transa - a szczerze wątpię, że chcecie dorabiać do aktualnych grafik nowe transformacje.

Czekam z niecierpliwością na nowe szaty graficzne innych postaci!
[-] Polubienia: 2 Użytkowniów Lubi post Vetto:
  • , yalesz
Odpowiedz
#8
@Vetto

Dziękujemy za komentarz Damianie z Podlasia!
[-] Polubienia: 2 Użytkowniów Lubi post Invisiblity:
  • , Vetto
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu